Dwa medale siatkarskiej Licealiady dla "Kochanowskiego"

2018-04-21 13:06:19

Dwa medale siatkarskiej Licealiady dla "Kochanowskiego"

Dwukrotnie na podium finału wojewódzkiego Licealiady stawała siatkarska reprezentacja II Liceum Ogólnokształcącego im. J. Kochanowskiego w Bełchatowie. Lepiej poradziły sobie dziewczęta, które zajęły drugie miejsce. Chłopcy zostali brązowymi medalistami.

Żeński zespół "Kochanowskiego" w składzie Natalia Mofina, Julia Zatoń, Katarzyna Żygadło, Marta Lis, Sandra Samborska, Natalia Perkowska, Agata Sadzińska, Klaudia Karch, Wiktoria Kaczyńska, Wiktoria Kurzydlak, Anna Stalka i Natalia Kowalczyk rywalizował w Tomaszowie Maz. Uczennice w fazie grupowej pokonały Tomaszów Maz. i Aleksandrów Łódzki, ale w finale przegrały z SMS Łódź.

Panowie, wśród których nie brakowało nazwisk znanych z rozgrywek juniorskich EKS Skry Bełchatów, walczyli w Wieluniu. Ostatecznie w grupie m.in. przegrali 0:2 z I LO Ozorków, co ostatecznie przełożyło się na grę o trzecie miejsce turnieju. Tam pokonali 2:0 uczniów z ZSP nr 8 Tomaszów Maz. Reprezentacja chłopców prowadzona przez Marcina Kubata to Aleksander Antosiewicz, Mateusz Bak, Michał Hoszman, Artur Jadwiszczak, Jagiełło Michał, Mikołaj Kałkowski, Kacper Krasoń, Maciej Kurnicki, Marcin Marciniak, Błażej Paszkiewicz i Antoni Piotrowski.

Artykuł dodał: Kamil Haładaj

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1374905 odwiedzin