Zjednoczeni jednak nie grają. Ale się nie wycofują

2018-04-06 20:34:40

Zjednoczeni jednak nie grają. Ale się nie wycofują

Spore zamieszanie panuje w Zjednoczonych Gmina Bełchatów. Władze klubu postanowiły, ze drużyna seniorów dokończy sezon w IV lidze, ale jak się okazuje na sobotni mecz z Wartą Działoszyn "United" nie pojadą. Klub ciągle szuka jeszcze zawodników, którzy pomogą w wiosennych meczach.

Jak pisaliśmy TUTAJ, dzisiaj zapadła ostateczna decyzja, że Zjednoczeni Bełchatów nie wycofają się z rozgrywek IV ligi. Rozmowy na ten temat trwały od środy, ale ostatecznie zdecydowano dokończyć rozgrywki. Tym niemniej późnym popołudniem okazało się, że jednak na jutrzejszy mecz do Działoszyna "United" nie pojadą.

- Wysłaliśmy oficjalne pismo do związku, że nie przyjedziemy na mecz. W kontakcie ze sztabem trenerskim Warty jest również nasz trener, który potwierdził im tę informację. Oczywiście spodziewamy się walkowera i sankcji finansowych - mówi Danuta Pieczara, prezeska Zjednoczonych.

Pani prezes klub podkreśla, że wielu piłkarzy po sromotnej porażce 0:30 z KS Kutno jest psychicznie rozbitych i zebranie drużyny na mecz byłoby problemem. Spotkanie miało się odbyć jutro o godz. 11, a to pora, która też nie jest dogodna. Część zawodników pracuje, część studiuje.

Mecz z trzecią w tabeli Wartą Zjednoczeni oddadzą walkowerem. W środę w kalendarzu mają mecz z liderem Unią Skierniewice. Czy się odbędzie na razie nie wiadomo.

- Podejmiemy decyzję do wtorku - mówi Danuta Pieczara. - Cały czas szukamy piłkarzy, którzy mają swoje karty zawodnicze w ręku. Można ich jeszcze rejestrować i nie ukrywam, że prowadzimy takie rozmowy - podkreśla szefowa klubu z gminy Bełchatów.

Tym samym pierwszy wynik weekendowej kolejki IV ligi już znamy. Warta Działoszyn - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 3:0. Zapowiedź piłkarskiego weekendu znajdziecie TUTAJ.

Więcej o Zjednoczonych możecie czytać TUTAJ.

 

Artykuł dodał: Maciej Wiśniewski

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1380304 odwiedzin