Podsumowaliśmy Plebiscyt na Sportowca i Trenera Roku

2018-03-26 10:55:30

Podsumowaliśmy Plebiscyt na Sportowca i Trenera Roku

W gościnnych progach Restauracji Rodzinnej w Bełchatowie podsumowaliśmy VIII Plebiscyt na Najlepszego Sportowca i Trenera 2017 Roku w Regionie Bełchatowskim. To była okazja, aby rozdać nagrody laureatom i w gronie sportowej rodziny spędzić miłe chwile.

Cieszymy się, że większość laureatów zaszczyciła nas swoją obecnością. Tych, którzy ciężko trenują poza Bełchatowem oczywiście rozumiemy. W imieniu Weroniki Centki, która dzięki Waszym smsom została Sportowcem Roku, nagrodę odebrali rodzice - Pani Renata i Mariusz.

Przypomnijmy, że plebiscytowe podium uzupełnili Ida Lis, której w imieniu jednego z głównych sponsorów Plebiscytu nagrodę wręczył dr Łukasz Prysiński, prodziekan bełchatowskiego wydziału Społecznej Akademii Nauk. Na trzecim miejscu uplasował się Piotr Niźnik.

Nagrodę dla najlepszego trenera sponsorowała spółka Wod-Kan, której przedstawiciele zarządu - prezes Piotr Kopek i wiceprezes Piotr Pierchała wręczyli statuetkę i nagrodę Pawłowi Tomczukowi z KS Rugby Club Bełchatów.

Tak, jak zapowiadaliśmy dochód z smsów przeznaczymy na leczenie Julki Spalińskiej. Ze względu na stan swojego zdrowia nie mogła być z nami na podsumowaniu Plebiscytu, ale swoją obecnością zaszczycił nas jej tato. Pan Dariusz Spaliński ze wzruszeniem podziękował przede wszystkim Wam, tym wszystkim, którzy wysyłali smsy.

Z tego miejsca raz jeszcze serdecznie dziękujemy sponsorom Plebiscytu: Społecznej Akademii Nauk, Wod-Kan Sp. z o.o., firmom Budomar, Siekierscy-Ubezpieczenia, Osiedle Pabianicka 95, Grawer Studio, DHR Kontakt, AutoPrima i Restauracji Rodzinnej.

Więcej w relacji naszego partnera Twojej Telewizji Lokalnej.

 

Artykuł dodał: Redakcja

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1374911 odwiedzin