Oni wsparli nasz Plebiscyt

2018-03-11 22:54:32

Oni wsparli nasz Plebiscyt

VIII Plebiscyt na Najlepszego Sportowca i Trenera Regionu Bełchatowskiego w 2017 roku rozstrzygnięty. Poznaliśmy nazwiska laureatów. Pora poznać tych, dzięki którym mogliśmy przeprowadzić głosowanie i nagrodzić laureatów. Oto Sponsorzy naszego Plebiscytu.

Jak już wiecie, Sportowcem Roku 2017 została Weronika Centka, zaś Trenerem Roku 2017 został Paweł Tomczuk [Zobacz wyniki Plebiscytu]. Podsumowanie Plebiscytu oraz wręczenie nagród planujemy na 22 marca w Restauracji Rodzinnej w Bełchatowie.

Przeprowadzenie Plebiscytu nie byłoby możliwe, gdyby nie sponsorzy, którzy chcą wspierać bełchatowski sport i wraz z nami promować tych, którzy osiągają sukcesy. Oto oni:427.jpgSpołeczna Akademia Nauk
Społeczna Akademia Nauk działa na ogólnopolskim rynku uczelni niepublicznych od blisko ćwierć wieku, prowadząc studia pierwszego,drugiego stopnia, seminaria doktoranckie, studia podyplomowe oraz MBA. Od wielu lat uczelnia funkcjonuje także w Bełchatowie, kształcąc na studiach licencjackich, magisterskich oraz podyplomowych. W sumie to kilkadziesiąt rożnych kierunków do wyboru. Uczelnia aktywnie współpracuje z lokalnym biznesem, gwarantując swoim studentom atrakcyjne staże i praktyki. Wyznacznikiem działalności naukowej uczelni są liczne konferencje naukowe, ściągające do Bełchatowa świat akademicki z całej Polski. Od lat angażuje się także w działalność społeczną, kulturalną i charytatywną.  
Społeczna Akademia Nauk Wydział w Bełchatowie
Bełchatów, ul. Czapliniecka 96

422.jpgBudomar
Firma Budomar to lider w branży stolarki okiennej, drzwi i bram garażowych. Firma dostarcza także do swoich klientów rolety zewnętrzne i automatykę do oferowanych przez siebie produktów. Stale podnoszone kwalifikacje i zdobywane doświadczenie zapewniają fachową pomoc i doradztwo. Gwarancją jakości są liczne nagrody i wyróżnienia zdobywane przez firmę.
Budomar
Bełchatów, ul. Czapliniecka 120A 

428.jpgSiekierscy - Ubezpieczenia
To liderem wśród działających na rynku lokalnym firm ubezpieczeniowych. Początki działalności firmy sięgają roku 2001, kiedy rynek dopiero się tworzył, a klienci mieli do wyboru kilka towarzystw ubezpieczeniowych. Obecnie do ich dyspozycji są setki produktów, często podobnych do siebie, lecz znacząco różniących się ceną i zakresem. Wieloletnie doświadczenie i znajomość rynku pozwala pracownikom firmy precyzyjnie dopasować produkt do potrzeb Klienta. Tutaj możesz ubezpieczyć wszystko - od nieruchomości i samochodu, po zabezpieczenie własnego życia, także podczas podróży.
Siekierscy - Ubezpieczenia
Bełchatów, ul. Piłsudskiego 9 oraz ul. Pabianicka 15
Zelów, Plac Dąbrowskiego 12

425.jpgGrawer Studio
Firma oferuje szeroki wachlarz usług w zakresie grawerowania komputerowego, maszynowego jak również frezowania i grawerowania CNC. Grawerowanie laserowe jest to bardzo trwały, a do tego precyzyjny i estetyczny sposób znakowania przedmiotów. Dzięki tej technologii możemy również wycinać dowolne kształty. Firma zajmuje się przygotowywaniem i personalizacją niezwykłych upominków. Firma posiada w sprzedaży również puchary, statuetki, medale oraz trofea sportowe, dopasowane do każdej dyscypliny, czy imprezy okolicznościowej. Firma wykonuje grawerowanie i frezowanie wielkoformatowe. Oferta Grawer Studio adresowana jest zarówno do urzędów państwowych, dużych firm jak i indywidualnych klientów. Grawer Studio to także jeden z najbardziej znanych w mieście punktów, gdzie można dorobić klucze.
Grawer Studio
Bełchatów, ul. Czapliniecka 5a

424.jpgRestauracja Rodzinna
Dania domowej kuchni polskiej, serwowane w oparciu wyłącznie o sprawdzone i zawsze świeże produkty, własne przetwory i pomysłowość. Dodatkowo serdeczna atmosfera i dobra obsługa sprawiają, że wartu tu wybrać się na obiad, a także zaprosić gości na imprezę okolicznościową. Poza restauracją firma zajmuje się organizowaniem imprez okolicznościowych: komunie, chrzciny, przyjęcia urodzinowe/imieninowe, wesela i inne.  Poza smacznymi daniami, zapewnia ciekawy i nowoczesny wystrój sali.
Restauracja Rodzinna
Bełchatów, Plac Wolności 5 

426.jpgOsiedle Pabianicka 95
Nowe osiedle, nowoczesnych domów w Bełchatowie. Na uboczu, ale blisko centrum, czyli idealne miejsce do zamieszkania. Nowoczesne projekty, inteligentnych, energooszczędnych domów, realizowane od zera, pod klucz w ekspresowym tempie.
Osiedle Pabianicka 95
Bełchatów, ul. Pabianicka 95

 

 423.jpgWod-Kan Sp. z o.o.
Miejska spółka Wod-Kan dostarcza wodę i odprowadza ścieki od prawie wszystkich mieszkańców Bełchatowa. Od lat prowadzi wielomilionowe inwestycje w rozbudowę i modernizację sieci wodno-kanalizacyjnej, ujęcia wody i oczyszczalni ścieków. Najnowszy projekt, budowy zamkniętych komór fermentacyjnych ma zlikwidować odory z oczyszczalni. Od kilku miesięcy Wod-Kan aktywnie wspiera też rozwój bełchatowskiego sportu, nawiązując współpracę sponsorską z MUKS Bełchatów, czy Bełchatowskim Klubem Lekkoatletycznym.
Wod-Kan Sp. z o.o.
Bełchatów, ul. Św. Faustyny Kowalskiej 9

 

 

D421.jpgHR Kontakt
Lider poligrafii w Bełchatowie. Firma posiada wyspecjalizowaną drukarnię cyfrową, oferując wydruk, reklam, ulotek, czy plakatów. Także w dużej rozdzielczości i wielkoformatowo. Jednym słowem wszystko, co potrzebne do promocji firmy, przedsięwzięcia, imprezy. DHR Kontakt, to także bezpłatna gazeta reklamowa wychodząca na terenie powiatu bełchatowskiego i łaskiego. Firma dostarcza także technologie informatyczne, na polu reklamy internetowej, tworzenia stron internetowych, weryfikacji witryn, audytów oraz innych usług.
DHR Kontakt
Bełchatów, ul. 1 Maja 45

 

 

429.jpgAutoPrima
Pierwsze w Bełchatowie autoszkoła, działająca od 1989 roku. Przez ten czas wyszkoliła tysiące kierowców, także zawodowych. To jeden z największych ośrodków szkolenia kierowców w Bełchatowie. Auto-Prima oferuje jednak szerszy wachlarz usług. To także stacja kontroli pojazdów, zajmująca się diagnostyką samochodów i motocykli, a także ciągników i przyczep. W razie usterki, na miejscu można też dokonać naprawy w serwisie.
Auto-Prima
Bełchatów, ul. Czpliniecka 58.

Artykuł dodał: Redakcja

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1374911 odwiedzin