Wybierz Sportowca i Trenera Roku! To już ostatni moment

2018-03-10 01:28:30

Wybierz Sportowca i Trenera Roku! To już ostatni moment

Już tylko godziny dzielą nas od momentu, w którym poznamy Sportowca i Trenera Roku 2017 w Regionie Bełchatowskim. To ostatni moment, aby pomóc swoim ulubionym sportowcom i trenerom w zdobyciu jak największej liczby głosów. Głosuj teraz! Masz czas do północy!

Rywalizacja na finiszu VIII Plebiscytu na Sportowca i Trenera Roku 2017 w Regionie Bełchatowskim dobiega końca. Głosowanie trwa tylko do północy. To ostatnie chwile by chwicić za telefon i wysłać sms na swojego faworyta.

Rywalizacja o Tytuł Sportowca Roku stała się niezwykle zacięta. Różnice głosów są minimalne. Na prowadzeniu utrzymuje się siatkarska Weronika Centka, ale tuż za nią jest Ida Lis. Tymczasem w ostatnich dniach do rywalizacji mocno włączyli się fani Piotra Niźnika, który bardzo szybko zbliżył się do czołówki. Wydaje się, że między tą trójką rozegra się walka o zwycięstwo. Chyba, że w ostatniej chwili glosować bedą jeszcze fani, np. Aleksandry Gaworskiej, która jest tuż za plebiscytowym podium. Ostatnie godziny Plebiscytu bedą więc pasjonujące.

Wśród trenerów zdecydowanie prowadzi Piotr Radziejewski. Zgromadził powołę wszystkich głosów. Czy kibice bełchatowskiego rugby pomogą Pawłowi Tomczukowi zdtronizować szkoleniowca tenisowych perełek. A może Łukasz Mantyk, trener kadry lekkoatletów przypuści jeszcze atak na pierwsze miejsce?

Przypominamy, głosowanie kończy się dziś, 10 marca o godz. 23.59. Koszt 1 sms to tylko 1,23 zł. Wspierając swojego ulubionego sportowca wspierasz też leczenie Julii Spalińskiej. Dochód z Waszych SMS-ów przekażemy dla młodej bełchatowianki cierpiącej na padaczkę lekoodporną.

[Czytaj więcej o Plebiscycie]
[Zobacz listę kandydatów]
[Sprawdź WYNIKI LIVE]
[Zobacz dla kogo zbieramy pieniądze]


Artykuł dodał: Redakcja

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1374921 odwiedzin