Ostatni tydzień głosowania w Plebiscycie na Sportowca i Trenera Roku

2018-03-05 22:27:34

Ostatni tydzień głosowania w Plebiscycie na Sportowca i Trenera Roku

Już tylko niespełna tydzień pozostał aby wybrać Sportowca oraz Trenera Roku 2017 w Regionie Bełchatowskim. Nasz Plebiscyt potrwa do 10 marca do godz. 23.59. Czasu na oddanie głosu pozostaje coraz mniej.

VIII Plebiscyt na Najlepszego Sportowca i Trenera Roku 2017 Regionu Bełchatowskiego zbliża się do końca. Do rozstrzygnięcia pozostał już niespełna tydzień. Głosowanie potrwa tylko do niedzieli, do północy.

Na razie na prowadzeniu wśród sportowców znajduje się Weronika Centka. Zdolna siatkarka kadry narodowej juniorek zgromadziła 38 procent głosów. Ale tuż za nią z 33 procentami głosów plasuje się Ida Lis. Młoda taekwondzistka Magdalena Kulbat zajmuje trzecie miejsce.

419.jpg

Weronika Centka / fot. smspzps.pl

Wśród trenerów na razie zdecydowanym liderem jest Piotr Radziejewski, szkoleniowiec tenisa w BTS As, który zgromadził 68 procent smsów. Za nim są trener lekkoatletów Omegi Kleszczów Tomasz Bednarski i Paweł Tomczuk, prowadzący drużynę rugbystów RCB Bełchatów.

420.jpg

Piotr Radziejewski / fot. MCS Bełchatów

Przypominamy, że głosować można za pomocą SMS. Koszt 1 SMS-a to tylko 1 zł plus VAT. Nasz Plebiscyt nie ma charakteru komercyjnego. Dochód z Waszych SMS-ów przekażemy na leczenie Julii Spalińskiej, cierpiącej na padaczkę lekoodporną 9więcej TUTAJ).

By wybrać Sportowca Roku należy wysłać SMS o treści TYP.SPB.X, gdzie X to numer Sportowca na liście, pod numer 71480. By wybrać Trenera Roku należy wysłać SMS o treści TYP.TRB.X, gdzie X to numer Trenera na liście, pod numer 71480. Głosujemy do 10 marca do godz. 23.59.

* Lista kandydatów z numerami do głosowania - TUTAJ.
* Więcej o Plebiscycie - TUTAJ.
* Aktualne wyniki - TUTAJ.


 

Artykuł dodał: Maciej Wiśniewski

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1374906 odwiedzin