Szybka reakcja w Zelowie. Włókniarz z nowym trenerem

2018-02-16 10:58:22

Szybka reakcja w Zelowie. Włókniarz z nowym trenerem

Tomasz Fiszer został nowym trenerem Włókniarza Zelów. Lokalny czwartoligowiec pozostawał przez moment bez opiekuna, po tym jak z ten funkcji zrezygnował Rafał Kaczorowski (info TUTAJ). Dla Fiszera to powrót do Zelowa.

Nowy opiekun Włókniarza pracował przy Piotrkowskiej w sezonie 2015/2016 i zdołał utrzymać wtedy zespół w IV lidze, po czym przeniósł się do Pilicy Przedbórz. Wcześniej pracował m.in. z KS Paradyż i Concordią Piotrków Tryb. W Zelowie ma za sobą już pierwszy intensywny trening.

- Część chłopaków znam ze swojej wcześniejszej pracy w Zelowie, a i kadrowo dziś wygląda to dużo lepiej niż wtedy. Osobowo ta grupa ludzi ma potencjał zrobić dobry wynik i stworzyć drużynę, która będzie się liczyła w rozgrywkach IV ligi. Pozycję wyjściową na wiosnę mamy bardzo dobrą - przekonuje Fiszer. - Ostatnią przygodę w Zelowie wspominam bardzo dobrze, dlatego też tym razem podjąłem decyzję o powrocie bez większego zastanowienia - dodaje.

- Dla mnie najważniejsze jest aby zawodnicy wychodząc na trening byli chętni do pracy, by tym zajęciom towarzyszyła wysoka frekwencja. Bo jeżeli będę w ich trakcie dysponował pełnym składem, to i w konsekwencji będę mógł przejąć późniejszą odpowiedzialność za wyniki - tłumaczy nowy trener Zelowa.

Włókniarz w trwającej przerwie zimowej rozegrał już cztery sparingu. Pokonał na początek rezerwy PGE GKS Bełchatów 3:0, następnie zremisował 1:1 z Orkanem Buczek i przegrał z Wartą Działoszyn 1:2 oraz LKS Kwiatkowice 0:8. Zespół ma jeszcze w planach grę kontrolną z Zawiszą Rzgów (17 lutego), Omegą Kleszczów (24 lutego) i Astorią Szczerców (3 marca). - Ciekawi sparingpartnerzy. W ich trakcie będziemy mogli próbować już ustalić skład wyjściowy, a na tle rywali będziemy mogli otrzymać odpowiedź na temat naszej siły - kończy Fiszer.

Artykuł dodał: Kamil Haładaj

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1374923 odwiedzin