W Zelowie mają problem. Trener złożył rezygnację

2018-02-13 13:37:50

W Zelowie mają problem. Trener złożył rezygnację

Najlepszy lokalny czwartoligowiec - Włókniarz Zelów - stracił trenera. Rafał Kaczorowski złożył rezygnację po poniedziałkowym treningu drużyny. Na razie nie wiadomo, kto zajmie jego miejsce. We wtorek ma zebrać się zarząd zelowskiego klubu.

- Jest za wcześnie aby mówić o powodach, nie chcę na razie komentować tej sprawy - mówi w rozmowie z naszym serwisem sam zainteresowany. - Potwierdzam, że po poniedziałkowym treningu złożyłem rezygnację - dodaje.

We wtorek o godz. 18 ma odbyć się posiedzenie Zarządu klubu. Wobec tych okoliczności przyjęcie rezygnacji szkoleniowca wydaje się tylko formalnością. Odejście Rafała Kaczorowskiego można określać jako zaskakujące, bo Włókniarz dobrze radził sobie jesienią w rozgrywkach IV ligi. Z 28 punktami zajmuje piąte miejsce w tabeli, co jest najlepszym wynikiem spośród drużyn powiatu bełchatowskiego.

Sam Rafał Kaczorowski podkreśla, że na razie nie wie, czy obejmie jakiś inny zespół, czy wróci do pracy z młodzieżą. - Daję sobie chwilę czasu na odpoczynek - podkreślił. Włókniarz z byłym trenerem minął półmetek zimowych przygotowań, w trakcie których rozegrał cztery sparingi. Ostatni z LKS Kwiatkowice przegrał aż 0:8! Najbliższy według planu to sobotnie spotkanie z Zawiszą Rzgów.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1374935 odwiedzin