Mariusz Wlazły kontuzjowany

2017-11-17 07:26:10

Mariusz Wlazły kontuzjowany

Mariusz Wlazły, atakujący PGE Skry Bełchatów, może pauzować nawet cztery tygodnie! - informuje "Przegląd Sportowy". Dziennik sportowy przekonuje, że gracz żółto-czarnych doznał kontuzji w środowym meczu z Aluronem Wartą Virtu Zawiercie. Początkowo uraz wydawał się niegroźny.

W drugim secie środowego spotkania Wlazły zderzył się z Patrykiem Czarnowskim, a Polsat Sport określał go wówczas jako "niezniszczalnego". Po krótkiej przerwie atakujący bełchatowskiego zespołu wrócił do gry i był jednym z najlepszych zawodników na boisku.

Po spotkaniu o zderzeniu z kolegą opowiadał z uśmiechem na ustach. – Czasami takie przypadkowe kolizje się zdarzają. Dwóch zawodników, nie widząc się wzajemnie, ruszy do jednej piłki i zderzenie gotowe – mówił atakujący PGE Skry cytowany przez "Przegląd Sportowy".

Dzień później ból jednak nie znikał, a badanie lekarskie wykazało złamanie żebra. Wstępna diagnoza zakłada nawet czterotygodniową przerwę, co oznacza absencję Wlazłego w pierwszych meczach Ligi Mistrzów i być może w klubowych mistrzostw świata, rozpoczynających się 12 grudnia.

Całość TUTAJ.

fot. Adrian Mielczarski / amielczarski.com

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1404202 odwiedzin