Pewne 3:0 z Łuczniczką

2017-11-04 16:42:56

Pewne 3:0 z Łuczniczką

W ramach 8. kolejki rozgrywek PlusLigi doszło do pojedynku w którym PGE Skra Bełchatów podejmowała Łuczniczkę Bydgoszcz.

Pierwszą partię lepiej zaczęli bydgoszczanie, który weszli w to spotkanie na pełnym luzie. Dopiero potem lepsze gra Skry w ataku oraz udane zagrywki Ebadipoura, Wlazłego czy Lisinaca spowodowały, że bełchatowianie wypracowali sobie sporą przewagę nad rywalem. Przy stanie 24:20 na zagrywkę w ekipie Łuczniczki wszedł Metodi Ananiew, który zanotował dwa asy serwisowe, ale po czasie dla trenera Skry - Roberto Piazzy, Bułgar zaserwował w siatkę i mieliśmy 25:22.

Drugi set to już totalna dominacja Skry od początku do końca. Bełchatowianie przez cały czas kontrolowali przebieg gry i nie mieli żadnych problemów by pokonać Łuczniczkę 25:16. Cała drużyna Skry w przeciągu drugiej partii spisywała się bardzo dobrze.

Trzecia partia na początku była zdecydowanie dla Skry, bo na zagrwyce świetnie spisywał się Bartosz Bednorz, ale z czasem Łuczniczka powalczyła o swoje i do końca bili się o zwycięstwo w trzeciej partii, ale ostatecznie Skra wygrała 25:22 i w całym meczu 3:0.

PGE Skra Bełchatów - Łuczniczka Bydgoszcz 3:0 (25:22, 25:16, 25:22)

PGE Skra: Łomacz, Bednorz, Lisinac, Włazły (C), Ebadipour, Czarnowski, Piechocki (libero) oraz Janusz, Romać, Nedeljković i Penczew.

Łuczniczka: Goas, Ananiew, Jurkiewicz (C), Filipiak, Batagim, Szalacha, A. Kowalski (libero) oraz Rohnka, Gryc i Bobrowski.

MVP: Patryk Czarnowski (PGE Skra Bełchatów)

fot. www.skra.pl

Artykuł dodał: Adam Kieruzel

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1404206 odwiedzin