Domowy listopad PGE Skry

2017-11-03 09:52:49

Domowy listopad PGE Skry

Pięć z sześciu listopadowych spotkań siatkarze PGE Skry Bełchatów rozegrają w hali "Energia". Pierwsze z nich już w tę sobotę z Łuczniczką Bydgoszcz, a w planach jeszcze m.in. mecz z Treflem Gdańsk.

Tak rozbudowany kalendarz to efekt rozegrania dwóch zaległych spotkań 1. i 2. kolejki. - Przez ostatnie dwa tygodnie przygotowywaliśmy się pod tym kątem. Mieliśmy trochę więcej czasu tutaj na miejscu, była okazja zrobić w tygodniu trzy jednostki siłowni połączone z halą. Wiemy, że listopad, a zwłaszcza grudzień będą dla nas wymagające - wyjaśnia w rozmowie z oficjalnym serwisem żółto-czarnych trener przygotowania fizycznego PGE Skry Wojciech Janas.

W "Energii" PGE Skra zagra kolejno z Łuczniczką Bydgoszcz (4.11, godz. 15), ONICO Warszawa (9.11, godz. 18), Wartą Zawiercie (15.11, godz. 20:30), GKS Katowice (18.11) i Treflem Gdańsk (22.11). Miesiąc zakończą wyjazdowym meczem z MKS Będzin. Po rozegraniu pięciu spotkań bełchatowianie plasują się na 9. miejscu z dorobkiem dziewięciu punktów. Liderem jest niepokonana ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1404192 odwiedzin