Kapitan Włókniarza: Drzemie w nas potencjał

2017-10-18 13:30:00

Kapitan Włókniarza: Drzemie w nas potencjał

Włókniarz Zelów zajmuje piąte miejsce po 12. kolejkach łódzkiej IV ligi. Zelowianie w meczach domowych wygrali komplet czterech gier, zaś na wyjeździe punktują równie dobrze. - Zrobimy wszystko aby Włókniarz zakończył rundę w górnej części tabeli - przekonuje Piotr Boczkiewicz, kapitan Zelowa.

W ostatniej serii gier, o czym pisaliśmy TUTAJ, Włókniarz zremisował w derbach powiatu z Omegą Kleszczów. - Rozegraliśmy tam zupełnie dwie inne połowy. W pierwszej części narzuciliśmy swój styl, co potwierdziliśmy strzeloną bramką. Szkoda, że nie udało podwyższyć się tego prowadzenia w pierwszych 45 minutach. W drugiej odsłonie gry to już drużyna gospodarzy przeważała na boisku. Tracimy bramkę po ewidentnym błędzie sędziego, który wskazał na 11 metr. Trzeba przyznać, że remis wydaje się być wynikiem najbardziej sprawiedliwym - ocenia Boczkiewicz.

Włókniarz do liderującej Unii Skierniewice traci aż 10 punktów, ale piąte miejsce zajmowane po półmetku rundy jesiennej można uznać za satysfakcjonujące. - Jest przyzwoicie. Patrząc przez pryzmat 12 kolejek widać, że drzemie w nas potencjał. Do tej pory wygraliśmy wszystkie mecze u siebie i chcemy zrobić wszystko żeby taki stan utrzymywał się jak najdłużej. Póki co zostało jeszcze 15 pkt do zdobycia i zrobimy wszystko aby Włókniarz skończył rundę na jak najwyższym miejscu - przekonuje kapitan Włókniarza.

- Patrząc przez pryzmat ostatnich sezonów, gdy także pełniłem rolę kapitana, cieszy fakt, że po przemeblowaniu zespołu w przerwie letniej możemy nawiązać walkę o jak najwyższe miejsce w tabeli, a nie tułać się po dolnych rejonach czwartoligowej tabeli - kończy Piotr Boczkiewicz. W nadchodzący weekend Włókniarz zagra na swoim stadionie z liderem. Początek sobotniego meczu o godz. 15.

Artykuł dodał: Kamil Haładaj

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1374918 odwiedzin