GKS Bełchatów rozpoczął przygotowania

2022-01-05 20:42:27

GKS Bełchatów rozpoczął przygotowania

GKS Bełchatów rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej eWinner 2. ligi. W środowe popołudnie drużyna "Brunatnych" odbyła pierwsze zajęcia na boisku.

Na pierwszym treningu w nowym roku pojawiło się 25 zawodników. W tej grupie znalazło się pięciu zawodników, którzy będą testowani. Są to: bramkarz Dariusz Szczerbal (Elana Toruń), lewy pomocnik Kamil Niewiadomski (Miedź II Legnica), skrzydłowy Robert Prochownik (Sandecja Nowy Sącz), napastnik Alexander Zaleczny (Madonna University Crusaders), napastnik Szymon Rak (Wisła Sandomierz).
W treningu uczestniczył też Bernard Kapuściński, który dołączył do sztabu szkoleniowego i będzie pełnił w nim rolę II trenera.

W zajęciach nie uczestniczyli zawodnicy, którzy zostali wystawieni przez klub na listę transferową: Mikołaj Grzelak, Adam Dobosz, Mikołaj Gabor, Jewhen Radionov. Zabrakło też Rafała Kujawy, dla którego miejsca w składzie nie widzi trener Kamil Socha. Natomiast z powodu kontuzji nieobecni byli Martin Klabnik i Mateusz Kempski.

W kolejnych dnaich drużynę czekają testy szybkościowe i wydolnościowe. Pierwszy sparing piłkarze "Brunatnych" rozegrają 22 stycznia w Pruszkowie z miejscowym Zniczem.

fot. Adrian Mielczarski / GKS Bełchatów

Artykuł dodał: Mateusz Mikulski

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1476750 odwiedzin