Hitowa prezentacja PGE Skry Bełchatów

2021-09-25 10:00:02

Hitowa prezentacja PGE Skry Bełchatów

30 września będzie wyjątkową datą dla kibiców i drużyny PGE Skry Bełchatów! Tego dnia odbędzie się prezentacja zespołu oraz mecz towarzyski z IBB Polonią Londyn, czyli klubem partnerskim bełchatowian. Wstęp wolny!

Współpraca pomiędzy PGE Skrą a IBB Polonią Londyn trwa od kilku sezonów i układa się bardzo dobrze, a więzi między oboma klubami zacieśniają się. Zespół z Anglii w hali Energia przygotowuje się do rozgrywek elitarnej Ligi Mistrzów. Teraz oba kluby planują… wspólną prezentację drużyn!

Wielkie wydarzenie z udziałem obu zespołów odbędzie się 30 września o godz. 17.30 w hali Energia. To będzie świetna okazja, by zobaczyć zespół PGE Skry w komplecie. Nie trzeba przypominać, że w składzie żółto-czarnych są mistrz Azji (Milad Ebadipour), brązowi medaliści mistrzostw Europy (Grzegorz Łomacz, Mateusz Bieniek) czy ulubieńcy kibiców, jak Karol Kłos oraz… Serb Aleksandar Atanasijević, który wraca po latach do Bełchatowa.

W prezentacji udział wezmą też zarząd klubu, a także nowy trener Slobodan Kovac, który przedstawi swój sztab szkoleniowy na najbliższy sezon. A przypominamy, że są w nim kolejni brązowi medaliści mistrzostw Europy, czyli fizjoterapeuta Tomasz Pieczko i statystyk Robert Kaźmierczak!

Dla kibiców będzie to ogromne przeżycie, tym bardziej, że są spragnieni emocji siatkarskich na żywo. Po efektownej prezentacji, zarówno zespołu PGE Skry, jak i IBB Polonii, odbędzie się mecz towarzyski pomiędzy partnerskimi klubami. Co ciekawe, będzie to ostatni sprawdzian bełchatowian przed zbliżającymi się rozgrywkami PlusLigi!

- Kibice tęsknią za PGE Skrą, ale i nasz zespół nie może się doczekać, kiedy wreszcie zagra przy pełnych trybunach hali Energia. Nasi fani zawsze tworzyli niezwykłą atmosferę, która ma ogromny wpływ na postawę siatkarzy na boisku. Dlatego postanowiliśmy przygotować wyjątkową prezentację zespołu, a przy okazji rozegrać mecz towarzyski a naszym klubem partnerskim, czyli IBB Polonia Londyn. To zespół, który w tym sezonie będzie walczył w Lidze Mistrzów, dlatego warto śledzić ich poczynania. Mam nadzieję, że wspólnie świetnie będziemy bawić się w gronie żółto-czarnej rodziny - mówi Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

- Świetnie, że możemy ukoronować nasz okres przygotowawczy w tak ważnym sezonie meczem z naszymi przyjaciółmi, czyli PGE Skrą Bełchatów. COVID zmusił nas do trenowania poza krajem, ale według mnie nie ma do tego lepszego miejsca niż Bełchatów. Dziękujemy wszystkim w Bełchatowie za dotychczasowe wsparcie. W końcu nasza współpraca trwa już od 2013 roku. Gdyby nie PGE Skra na pewno nie bylibyśmy, tam gdzie jesteśmy. Dziękujemy! - mówi Bartek Łuszcz, prezes IBB Polonia Londyn.

Wstęp na prezentację oraz spotkanie z IBB Polonią jest wolny, a wydarzenie będzie na żywo transmitowane w kanałach społecznościowych.

Artykuł dodał: Informacja prasowa

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1476743 odwiedzin