GKS Bełchatów był blisko, ale nie ugrał nic w Elblągu. Remis stracony w końcówce

2021-09-11 21:24:25

GKS Bełchatów przerał 1:2 z Olimpią Eląbląg w 8. kolejce e-Winner 2. Ligi, chociaż jeszcze w 90. minucie był remis. Niestety "Brunatni" nie utrzymaqli chociaż jednego punktu.

Do przerwy w Elblagu był remis i był to rezyltat zasłużony,bo obie drużyny niewiele zrobiły by objąć prowadzenie. Zresztą gdyby w tym meczu to Temida rozdzielała punkty, to pewnie byłby remis. Ale w druigiej połowie gospodarze postanowili jednak oszukać przeznaczenie i sięgnąć po komplet punktów.

Gol Kamila Wengera, który przecież dekadę temu zaliczył epizod w Bełchatowie, dał prowadzenie gospodarzom, po strzale z karnego. Kilka minut później wyrównał jednak Mateusz Gancarczyk i wydawało się, że GKS przywieźle z Elbląga zasłużony remis. Niestety bełchatowianie dali sobie strzelić gola w doliczonym czasie gry. Szkoda, bo zespół Patryka Rachwałla zasłużył przynajmniej na remis.

Olimpia Elbląg 2-1 GKS Bełchatów (0:0)
1:0 Kamil Wenger (68 karny)
1:1 Mateusz Gancarczyk (74’)
2:1 Michał Czarny (90’)

Olimpia: Andrzej Witan (41’ Paweł Rutkowski) - Adrian Piekarski, Michał Czarny, Kamil Wenger - João Guilherme, Łukasz Sarnowski, Klaudiusz Krasa, Jan Sienkiewicz (56’ Patryk Winsztal), Miłosz Kałahur - Hubert Krawczun (46’ Piotr Kurbiel), Szymon Stanisławski (80’ Marcin Bawolik).

GKS: Kewin Komar - Mikołaj Grzelak, Kajetan Kunka, Martin Klabník, Adam Dobosz - Damian Warnecki (67’ Mateusz Gancarczyk), Waldemar Gancarczyk, Marcin Ryszka, Artur Golański (81’ Mikołaj Gabor), Dawid Flaszka (90’ Michał Graczyk) - Adrian Bielka (67’ Mateusz Szymorek).

żółte kartki: Krawczun, Kałahur, Sienkiewicz, Winsztal - Warnecki, W.Gancarczyk, Flaszka, M.Gancarczyk.

sędzia: Konrad Aluszyk (Toruń).

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1393357 odwiedzin