Zapraszamy do FizjoStrefy!

2021-04-19 17:48:41

Zapraszamy do FizjoStrefy!

Kompleksowa rehabilitacja dzieci i dorosłych, pomoc w walce z bólem napięciowym, korekcja wad postawy. A do tego terapia neurologiczna, uro-ginekologicza, czy onkologiczna, a także szeroki wachlarz masaży relaksacyjnych. Tak szeroką gamę usług znaleźć można w gabinecie FizjoStrefa Izabelli Kęsy-Koźmińskiej przy ul. Lecha i Marii Kaczyńskich 14 w Bełchatowie.

Zajmujemy się rehabilitacją dzieci i dorosłych! Pracujemy z pacjentami onkologicznymi - wykonujemy drenaż limfatyczny, bandażowanie oraz układamy odpowiednie ćwiczenia po zabiegu.
Pacjenci uro-ginekologiczni również znajdą u nas pomoc! Problem z nietrzymaniem moczu? Bolesne miesiączki i współżycie? To nie musi być problem!
Jesteś pacjentem z przewlekłym bólem kręgosłupa i nie masz pomysłu jak sobie pomoc? Masz wrażenie,że próbowałeś już wszystkich terapii? Spokojnie! Od leczenia jesteśmy MY Uśmiech Znajdziemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie!

FizjoStrefa to zespół 3 wspaniałych kobiet!Uśmiech
Kochamy swoją pracę, dlatego nieustannie się szkolimy i pracujemy zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną z zakresu fizjoterapii.

Poza fizjoterapią wykonujemy, jako jedyni w Bełchatowie, masaże relaksacyjne orientalne i ajurwedyjskie!

Iza, Dominika, AniaUśmiech

FizjoStrefa
ul. Lecha i Marii Kaczyńskich 14
budynek Ocean, 1. piętro
Bełchatów
508-238-633
@masazbelchatow


 

Artykuł dodał: Materiał promocyjny

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1343031 odwiedzin