Rusza 52. sezon BALPN. W poniedziałek spotkanie organizacyjne

2021-04-16 17:17:08

Rusza 52. sezon BALPN. W poniedziałek spotkanie organizacyjne

Bełchatowska Amatorska Liga Piłki Nożnej rozpocznie swój 52. sezon. Rozgrywki mają już 26 lat. W poniedziałek, 16 kwietnia zaplanowane zostało spotkanie organizacyjne dla kapitanów drużyn.

Sezon miał już ruszyć, ale obostrzenia związane z pandemią zmusiły organizatorów do przesunięcia startu rozgrywek. Od poniedziałku dopuszczone będzie jednak uprawianie sportu na świeżym powietrzu, tak więc 52. sezon rozgrywek Bełchatowskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej będzie można zainaugurować.

Spotkanie organizacyjne dla kapitanów drużyn było już dwa razy przekładane, ale teraz wszystko wskazuje, że uda się je zorganizować. Nowy termin to poniedziałek, 19 kwietnia na godz. 18. Spotkanie organizacyjne odbędzie się przed siedzibą Centrum Kształcenia Zawodowego przy Czaplinieckiej 96.

- Zapraszamy kapitanów lub przedstawicieli wszystkich amatorskich drużyn blokowych, osiedlowych, zakładowych, ulicznych, czy stowarzyszeń do udziału w naszych rozgrywkach - mówi Andrzej Jędrzejczyk, od przeszło ćwierć wieku organizator BALPN.

Obecność przedstawiciela drużyny na spotkaniu organizacyjnym, jest warunkiem przystąpienia drużyny do rozgrywek.

Przypomnijmy, że Bełchatowska Amatorska Liga Piłki Nożnej rozgrywana jest od 26 lat. Ćwierćwiecze świętowano w ubiegłym roku. Chociaż jubileusz popsuła pandemia, a 50. sezon... nie odbył się z powodu obostrzeń (liga w każdym roku gra dwa sezony, wiosenny i jesienny).

Przypomnijmy, że drużyny składać mogą się z 12 pełnoletnich zawodników (maksymalnie 20 osób na liście). W rozgrywkach grać mogą zawodnicy niezrzeszeni, chyba, że ukończyli 35 lat. 

Wszelkich informacji na temat rozgrywek Andrzej Jędrzejczyk udziela pod nr tel. 608-455-384. Informacje na temat rozgrywek można też znaleźć na stronie internetowej www.balpn.cba.pl

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1378462 odwiedzin