Wirtualna sztafeta z Bełchatowa do Csongrádu. Zgarnij medal, powalcz o nagrody

2021-03-07 23:23:34

Wirtualna sztafeta z Bełchatowa do Csongrádu. Zgarnij medal, powalcz o nagrody

Wystartowała Wirtualna Sztafeta Miast Partnerskich Bełchatów - Csongrád, pod hasłem "Przyjaźń bez granic / Nieograniczona przyjaźń". Weź udział w zabawie, zgarnij medal i powalcz o nagrody.

Od piątku można brać udział w Wirtualnej Sztafecie Miast Partnerskich, którą wspólnie organizują Bełchatów i węgierskie miasto Csongrád. Oba miasta, które współpracują ze sobą od 2005 roku dzieli 750 kilometrów. Idea wirtualnej zabawy jest taka, aby biegacze i rowerzyści z obu miast pokonali ten dystans wspólnie.

W wirtualnych zawodach weźmie setka uczestników, po 50 z obu miast. Zabawa przeznaczona jest dla biegaczy i kolarzy, rowerzystów z Bełchatowa i Csongrádu. Każdy, kto chce wziąć udział w zabawie musi zarejestrować się na stronie zawodów i po każdej przebytej aktywności dodawać pokonany dystans. Dodatkowo pokonane kilometry trzeba udokumentować w postaci zdjęcia, bądź zrzutu ekranu z aplikacji sportowej, mierzącej pokonany dystans. Do wyboru są dwie formy aktywności - bieg lub jazda rowerem.

Rywalizacja polega na pokonaniu jak największego dystansu, w okresie od 5 do 21 marca. Trzy osoby, które pokonają najdłuższy dystans biegiem oraz trzy osoby, które przejadą najdłuższy dystans na rowerze otrzymają nagrody. Wszyscy uczestnicy wirtualnej sztafety "Przyjaźn bez granic / Nieograniczona przyjaźń" otrzymają pamiątkowe medale.

Link do zapisów
Link do wydarzenia, gdzie należy publikować zrzuty swoich wyników

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1378467 odwiedzin