Szczepan Krajda nie żyje

2020-12-07 23:27:11

Szczepan Krajda nie żyje

Szczepan Krajda nie żyje. Wieloletni działacz sportowy z gminy Zelów, prezes tamtejszego zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych i wiceprzewodniczący rady wojewódzkiej LZS, organizator wielu imprez sportowych miał 66 lat.

Szczepan Krajda zmarł rankiem 6 grudnia. Był znanym w lokalnej społeczności działaczem Ochotniczych Straży Pożarnych i Ludowych Zespołów Sportowych. Wielokrotnie wyróżniany odznaczeniami za działalność w LZS. Nie na wyrost.

Z pewnością był działaczem starej daty, ale wiejski, ludowy sport w gminie Zelów i całym regionie nie miał dla niego tajemnic. Był organizatorem wielu zawodów sportowych i współzawodnictwa sportowego LZS.

Szczepan Krajda ostatnio był prezesem Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie oraz zastępcą przewodniczącego Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi. Pełnił też funkcję sekretarza OSP Łobudzice, szefował gminnemu OSP w Zelowie i był członkiem zarządu powiatowych struktur Ochorniczych Straży Pożatnych. W przeszłości był też radnym w gminie Zelów, radnym powiatowym i byłego województwa piotrkowskiego.

Pogrzeb Szczepana Krajdy odbędzie się w sobotę, 12 grudnia o godz. 13 w Łobudzicach.


Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1476750 odwiedzin