Astoria Szczerców Junior na Zrzutka.pl. Wesprzyj "Astorianki"!

2020-12-03 09:58:39

Astoria Szczerców Junior na Zrzutka.pl. Wesprzyj "Astorianki"!

LUKS Astoria Szczerców Junior jedzie na mistrzostwa Polski w futsalu, ale potrzebuje finansowego wsparcia. Przejazd, kilkudniowe zakwaterowanie i wyżywienie dla kilkunastu dziewczyn to spory wydatek dla małego klubu. Dlatego "Astorianki" zorganizowały akcję na Zrzutka.pl. Każdy może wesprzeć wyjazd dziewczyn na mistrzowskie zawody.

Jak już informowaliśmy LUKS Astoria Szczerców Junior zapewnił sobie awans do Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Futsalu Kobiet U18, które odbędą się w Jastrzębiu Zdroju. Dodatkowo młodszy zespół U16 również będzie walczył w eliminacjach o awans do turnieju finałowego. Piłkarski klub dziewcząt ze Szczercowa potrzebuje więc wsparcia finansowego.

"Astorianki" już nie raz pokazały, że warto na nie stawiać. Młody zespół ze Szczercowa już udowadniał, że potrafi dobrze radzić sobie zarówno na trawiastym boisku, jak i w hali. Teraz "Astorianki" szukają wsparcia finansowego na wyjazd na mistrzostwa. Właśnie dlatego zorganizowały zbiórkę pieniędzy na Zrzutka.pl

WESPRZYJ ASTORIANKI

Do zebrania jest 8 tys. zł. Prawie 2 tys. zł udało się już zebrać dzięki wpłatom od darczyńców. Pieniądze zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów wyjazdów na mistrzostwa Polski dla drużyny U18 i udziału w turnieju eliminacyjnym dla zespołu U16. To przede wszystkim koszty zakwaterowania, wyżywienia i dojazdu.

Pomóżmy dziewczynom walczyć o marzenia!

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1378464 odwiedzin