Bełchatowska Piętnastka w formie wirtualnej. Skompletuj wszystkie medale Triady Biegowej

2020-11-05 21:46:19

Bełchatowska Piętnastka w formie wirtualnej. Skompletuj wszystkie medale Triady Biegowej

Bełchatowska Piętnastka odbędzie się w formie wirtualnej. Tak, jak w przypadku dwóch poprzednich biegów z Bełchatowskiej Triady Biegowej osoby, które przebiegną dystans 15 km i udeokumentują to na Facebooku, będą mogły odebrać pamiątkowy medal.

Jak już informowaliśmy, tegoroczna edycja Bełchatowskiej Piętnastki nie odbędzie się z powodu pandemii. Z tego samego powodu trzeba było odwołać wiosenne starty Bełchatowskiej Triady Biegowej, czyli "Piątki przez las" (dystans 5km) i "Biegu Nocnego (10km). I tak, jak w przypadku wiosennych biegów, tak i teraz organizator - Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie - zaprasza do udziału w wydarzeniu #TreningNaMedal.

Formuła jest taka sama. Trzeba przebiec dystans biegu, zarejestrować to na urządzeniu do pomiaru dystansu (np. aplikacja w telefonie), udostępnić swoje zdjęcie i zrzut ekranu z aplikacji i zamieścić na Facebooku opatrując hasztagiem #TreningNaMedal.

Zwykle Bełchatowskiej Piętnastce towarzyszył również bieg na 5km. Teraz również można przebiec krótszy dystans. Zasady są takie same. W ten sposób można zatem skompletować nawet cztery medale z Bełchatowskiej Triady Biegowej.

Akcja rozpoczyna się 22 listopada, czyli w dniu, w którym miała zostać rozegrana Bełchatowska Piętnastka. Na przebiednięcie dystansów chętni mają miesiąc, tj. do 22 grudnia. Do rozdania jest 250 medali na dystansie 15km i 150 medali na dystansie 5km.

Dodatkowo MCS daje też możliwość walki o medale z dwóch wiosennych biegów. Dla osób, które wtedy nie wzięły udziału w rywalizacji do dyspozycji jest po sto medali za "Bieg Nocny" i "Piątkę przez las". Zasady są takie same - przebiec dystans, zrobić fotkę udokumentować przebyty dystans, opublikowanie publicznego posta na FB). W przypadku wiosennych biegów, bieganie można rozpocząć już teraz. Odbiór medali w siedzibie MCS przy Czyżewskiego 7 od 23 listopada.

Przypomnijmy, że z powodu odwołania przez pandemię Zelowskiego Szusu o Czółenko, ten bieg również rozgrywany jest w formie wirtualnej.

fot. Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie

 

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1378455 odwiedzin