Zelowski Szus o Czółenko w formie wirtualnej

2020-10-30 17:08:19

Zelowski Szus o Czółenko w formie wirtualnej

Zelowski Szus o Czółenko odbędzie się w formie wirtualnej. Osoby, które chcą wziąć udział i zdobyć oryginalny medal i pakiet startowy muszą do 15 listopada przebiec 10 kilometrów i udokumentować to orgzanizatorom.

Tak, jak już pisaliśmy, pandemia sprawiła, że nie udało się rozegrać piątej edycji Zelowskiego Szusu o Czółenko. Bieg miał odbyć się w marcu, ale ze względu na lockdown został odwołany. Organizatorzy jednak nie odpuścili i z determinacją przygotowywali bieg w nowym, listopadowym terminie. Niestety wzrost zakażenień Covid-19 i kolejne obostrzenia sprzawiły, że bieg nie może się jednak w tym roku odbyć w formie tradycyjniej. Pakiety startowe i medale są już jednak gotowe, dlatego Bieging Team Zelów, organizator biegu zdecydował o wirtualnej edycji biegu.

Opublikowany przez Zelowski Szus o Czółenko Czwartek, 29 października 2020


Co należy zrobić aby otrzymać medal oraz pakiet startowy?:

· Należy w okresie od 29.10.2020 do 15.11.2020 przebiec dystans 10 km.
· Zapis biegu należy umieścić na naszym fanpage Bieging Team Zelów pod specjalnym postem. Może być ze zdjęciem ????
· Dla osób które nie posiadają konta na facebooku zapis biegu należy wysłać na adres btzelow@gmail.com. Zapis tej trasy będziemy publikować na naszym Fanpage.

Jak możecie otrzymać medal i pakiet startowy?


· Ci co będą mieli do nas blisko mogą odebrać go osobiście w niedzielę 8.11.2020 lub 15.11.2020 nad Zbiornikiem Retencyjnym „Patyki” w godzinach 9-11. Zachowując dystans społeczny. (Myślimy tu o biegaczach z Gminy Zelów
· Dla tych, którzy mieszkają poza Gminą Zelów pakiet startowy wraz z medalem zostanie przesłany pocztą, kurierem lub paczkomatem. Warunek jest jeden należy przesłać nam na adres btzelow@gmail.com adres na który mamy wysłać paczkę.

Warto dodać, że uczestnicy oprócz pakietów startowych z medalami mają także szanse na ciekawe nagrody, m.in. książki o Henryku Szoście, czy zestawy kosmetyków. Nagrody zostaną rozlosowane. 

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1378463 odwiedzin