PGE Skra Bełchatów nie zagra z Indykpolem AZS Olsztyn. Znów przez koronawirus

2020-10-17 23:35:33

PGE Skra Bełchatów nie zagra z Indykpolem AZS Olsztyn. Znów przez koronawirus

PGE Skra Bełchatów nie zagra w poniedziałek z Indykpolem AZS Olsztyn. Niestety kolejny raz plany siatkarzy niweczy koronawirus stwierdzony u jednego z siatkarzy przeciwnej drużyny. To już trzecie odwołane przez Covid spotkanie PGE Skry w tym sezonie, który dopiero przecież się zaczął.

Indykopl AZS Olsztyn poinformował, że u jednego z siatkarzy tej drużyny test na obecność wirusa SARS-CoV 2 dał wynik pozytywny. Oznacza to, że cała drużyna z Olsztyna musi poddać się kwarantannie. Klub z Warmii poprosił PLS o przełożenie dwóch najbliższych meczów, w tym tego z PGE Skrą.

Przypomnijmy, że mecz miał odbyć się w najbliższy poniedziałek. Ze względu na obostrzenia mecz miał odbyć się bez udziału publiczności. Nowy termin spotkanie nie został jeszcze ustalony.

To już trzeci mecz PGE Skry, który nie może się odbyć z powodu wirusa w zespole rywala. Wcześniej trzeba było odwołać mecze bełchatowian z Verwą Orlen Paliwa i z Jastrzębskim Węglem. Dobra wiadomość dla kibiców PGE Skry Bełchatów jest taka, że nikt z zawodników i członków sztabu żółto-czarnych nie jest zakażony, a zespół trenuje normalnie.

 

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1374908 odwiedzin