Finał Mistrzostw Polski Rugby League w Bełchatowie. Niestety bez kibiców

2020-10-09 22:05:52

Finał Mistrzostw Polski Rugby League w Bełchatowie. Niestety bez kibiców

Wielki Finał Mistrzostw Polski Rugby League 2020 w Bełchatowie. Dwie najlepsze drużyny sezonu ligowego - Tryton Warszawa kontra Sroki Łódź zmierzą się ze sobą na stadionie Powiatowego Centrum Sportu. Stawką jest tytuł mistrza Polski. Niestety ze względu na czerwoną strefę mecz będzie musiał odbyć się bez udziału publiczności.

To będzie mecz budzący napięcie w całym środowisku rugby w Polsce. Warszawscy Trytoni zakończyli sezon zasadniczy rozgrywek na pierwszym miejscu w tabeli. Łódzkie Sroki były tuż za nimi. Dwie najlepsze ekipy zmierzą się ze sobą o tytuł. Gospodarzem meczu jest Rugby Club Bełchatów.

Tryton Warszawa to młody zespół, który powstał w tym roku. Debiutanci zaskoczyli wszystkich i wygrali wszystkie mecze w rundzie zasadniczej. Sroki z Łodzi to natomiast dużo bardziej doświadczona drużyna. Brali udział w rozgrywkach już w 2017 roku, kiedy organizowane były pierwsze Mistrzostwa Polski Rugby League. Ich finał również rozegrano na stadionie PCS w Bełchatowie i okazał się on dla Srok szczęśliwy. Pokonali wówczas Watahę Piotrków Tryb. Dodajemy, że w sobotnim finale w zespole Srok zagra zawodnik i prezes RCB Maciej Dąbek.

Pierwszy mecz w rundzie zasadniczej pomiędzy Trytonem a Srokami zakończył się wysoką wygraną zawodników ze stolicy. Jak będzie tym razem?

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1380300 odwiedzin