Wejdź na wyższy poziom - trenuj w Akademii Umiejętności Coerver Coaching Łódzkie

2020-09-28 21:26:21

Wejdź na wyższy poziom - trenuj w Akademii Umiejętności Coerver Coaching Łódzkie

Na terenie województwa łódzkiego od pewnego czasu treningi polegające na zwiększeniu techniki i boiskowej kreatywności przeprowadza Akademia Umiejętności Coerver Coaching Łódzkie. Swoje oddziały posiada w czterech miastach: Bełchatowie, Piotrkowie Trybunalskim, Tomaszowie Mazowieckim i niedawno otwartym oddziale w Łodzi.

Na terenie województwa łódzkiego realizowany jest globalny program szkolenia Coerver Coaching. Kompleksowy system rozwoju młodych adeptów piłki nożnej, związany z 35-letnią tradycją stał się inspiracją do wychowywania gwiazd futbolu w akademiach czołowych klubów europejskich, m. in. Realu Madryt, AC Milan, Bayernu Monachium czy klubów angielskiej Premier League.

Owocem funkcjonowania Coerver Coaching jest kształtowanie zawodników kreatywnych, pewnych siebie, potrafiących decydować o wyniku spotkania, a równocześnie posiadających ponadprzeciętne umiejętności piłkarskie. Przykładem są piłkarze, rozwijający swoje zdolności dzięki metodzie Coerver Coaching, m. in. Thomas Muller, Arjen Robben, Robin van Persie, czy Gareth Bale.

937.jpg

Do wyboru jest kilka programów treningowych:
1. First Kick (4-6 lat) - program skupiający się na usprawnianiu aparatu ruchowego, kształtujący koordynację ruchową dziecka poprzez gry i zabawy (w dużej mierze zabawy z piłkami, elementy Ball Mastery). Program First Kick opiera się o naukę podstawowych elementów piłkarskich z wykorzystaniem znajomości poszczególnych etapów wieku rozwojowego (elementy prowadzenia piłki, drybling, zmiany kierunku, starty i zatrzymania, podstawowe formy zawodów), poprawia koncentrację i kształtuje szybkość reakcji. Celem programu jest rozwijanie w dziecku pasji do piłki nożnej.

2. Performance Academy - to kompleksowy program szkolenia dla dzieci i młodzieży w wieku 7 – 18 lat, skoncentrowany na rozwoju indywidualnych umiejętności piłkarskich, niezbędnych do wykorzystania w warunkach meczowych. System oparty na małych grach zadaniowych, mających na celu rozwijać oraz doskonalić u zawodników pewność siebie, kreatywność, percepcję oraz aspekty związane z decyzyjnością. Zajęcia są dzielone na grupy wiekowe: 7-12 lat (Performance Academy) i 13-18 lat (Performance Academy PRO)

3. Performance Academy Goalkeeper - to praca skupiona na podnoszeniu indywidualnych umiejętności bramkarzy, poprzedzona wnikliwą analizą gry oraz związanych z nią detali. Doskonalenie techniki gry bramkarza, praca nad sferą mentalną oraz aspektem motorycznym. Program przeznaczony dla bramkarzy w wieku 10- 19 lat. Sesje treningowe odbywają się w grupach 1-4 osobowych, ukształtowanych według umiejętności oraz wieku. Poziom zajęć dostosowany do potencjału zawodników, gwarantujący efektywność oraz atrakcyjność sesji treningowych. 8

4. Individual Player Support – praca skupiona na podnoszeniu indywidualnych umiejętności zawodników, poprzedzona wnikliwą analizą gry oraz związanych z nią detali. Doskonalenie techniki specjalnej, ze szczególnym akcentem na mistrzowskie panowanie nad piłką. Program przeznaczony dla zawodników w wieku 7- 19 lat. Sesje treningowe odbywają się w grupach 1-4 osobowych, ukształtowanych według umiejętności zawodników oraz wieku.

W ofercie wyróżniamy trzy rodzaje treningu indywidualnego:
1. Trening ogólnorozwojowy, na bazie piramidy rozwoju zawodnika Coerver Coaching.
2. Trening kompensacyjny, poprzedzony analizą gry zawodnika.
3. Trening indywidualny, dostosowany do pozycji zawodnika i systemu drużyny.

W przypadku tego rodzaju zajęć do wyboru są dwa pakiety cenowe:
• 4 sesje treningowe w miesiącu / grupa od 2 do 4 osósb (cena: 320 złotych)
• 4 sesje treningowe w miesiącu / lvl (cena: 480 złotych)

W programach: First Kick, Performance Academy i Performance Academy Goalkeeper  do wyboru są trzy pakiety cenowe:
• Basic / 4 treningi w miesiącu (cena: 120 złotych)
• Standard / 8 treningów w miesiącu (cena: 215 złotych)
• Premium / 12 treningów w miesiącu (cena: 300 złotych)

Z powodu epidemii koronawirusa treningi odbywają się na razie tylko w Bełchatowie i Łodzi.

BEŁCHATÓW:
Zajęcia na terenie Bełchatowa prowadzone są przez dwójkę doświadczonych w pracy z młodzieżą trenerów: Bartłomieja Kondrackiego i Patryka Rachwała.

936.jpg

Przez cały czas trwa nabór do naszej Akademii Umiejętności, gdzie mogą powstawać nowe grupy treningowe w różnych rocznikach. Trener prowadzący będzie decydował o przynależności do danej grupy zawodniczej. Godziny i dni treningów, a także treningi indywidualne są do ustalenia bezpośrednio z trenerami.

Akademia Umiejętności Coerver Coaching Łódzkie - oddział Bełchatów organizuje treningi przy ul. Grabowej 80 w Bełchatowie w każdy środę i czwartek w godzinach: 16:00-17:00 oraz 17:15-18:15.
Kontakt można uzyskać za pośrednictwem e-maila pod adresem: lodzkie@coerver.pl lub pod numerami telefonów:
• Bartłomiej Kondracki - 604 836 862
• Patryk Rachwał - 797455800

939.jpg

ŁÓDŹ:
Świeżo otwarty oddział Coerver Coaching w województwie łódzkim znajduje się w samej jego stolicy - Łodzi.
Do wyboru będą na razie tylko dwa programy treningowe: First Kick (4-6 lat) i Performance Academy dla dzieci i młodzieży w wieku 7-18 lat.

W przypadku obu programów treningowych do wyboru są trzy pakiety:
• Basic / 4 treningi w miesiącu (cena: 120 złotych)
• Standard / 8 treningów w miesiącu (cena: 215 złotych)
• Premium / 12 treningów w miesiącu (cena: 300 złotych)

Jeżeli chodzi o Performance Academy, to do każdego pakietu doliczona została opłata techniczna w wysokości 150 złotych za rok.
Treningi będą się odbywać na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Rzgowskiej 247 w Łodzi w każdy wtorek i piątek w godz. 15.45 – 16.45.

Zajęcia będą prowadzone przez trenerów: Pawła Magdonia i Michała Osińskiego. Są to postacie, które mają na koncie wiele występów na polskich boiskach i liczymy na to, że przyciągną Was swoją wiedzą w zakresie szkolenia młodych piłkarzy.

938.jpg

Więcej informacji można znaleźć na stronie lodzkie.coerver.pl

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1378453 odwiedzin