Sukcesy tenisistów stołowych Stomilu i Omegi

2020-09-17 22:45:10

Sukcesy tenisistów stołowych Stomilu i Omegi

Tenisiści stołowi LKS Stomil Bełchatów i LKS Omegi Kleszczów do bardzo udanych mogą zaliczyć mistrzostwa województwa łódzkiego, które rozegrano w Rawie Mazowieckiej.

Bezkonkurencyjni w mistrzostwach drużynowych kadetów okazali się reprezentanci LKS Stomil. Łukasz Kasprzak i Bartosz Wojewoda przeszli przez turniej jak burza, wygrywając złote medale.

- To duży sukces chłopaków i naszej drużyny - mówi Tadeusz Książczyk, trener tenisistów stołowych Stomilu.

Bełchatowianie w klasyfikacji drużynowej pokonali GUKS Gorzkowice oraz UKS Maków i UMLKS Radomsko. Te drużyny uplasowały się na niższych stopniach podium. Łukasz Kasprzak i Bartosz Wojewoda zakwalifikowali się do mistrzostw Polski, które odbędą się 24 września w Kraśniku.

928.jpg
fot. Omega Kleszczów

Bardzo dobrze w Rawie Mazowieckiej zaprezentowali się też młodzi tenisiści stołowi Omegi Kleszczów. W młodszych kategoriach podopieczni trenera Huberta Zawiślaka zdobyli trzy medale, w tym dwa złote.

Pierwsze miejsce w kategorii żaczek wywalczyła Lena Zawiślak, która triumfowała zarówno w singlu, jak i deblu (w parze z W. Kocik). Srebro dla Omegi dołożył jeszcze Antoni Wiliński, który był drugi w grze deblowej w parze z A. Kwapisiem.

Antoni Wiliński walczył także w starszej kategorii młodzików. W grze drużynowej grał wspólnie z Marcelem Gołasą. Zajęli piąte miejsce.

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1378441 odwiedzin