Okręgowy Puchar Polski: Omega z Lechią, Hetman z Wartą

2020-09-11 06:29:44

Okręgowy Puchar Polski: Omega z Lechią, Hetman z Wartą

Okręgowy Puchar Polski wkracza w decydującą fazę. W okręgu piotrkowskim we wrześniu zostaną rozegrane już półfinały. Z drużyn powiatu bełchatowskiego na tym etapie została już tylko Omega Kleszczów. W okręgu sieradzkim w grze jest jeszcze Hetman Rusiec.

Półfinały Pucharu Polski w okręgu piotrkowskim mają odbyć się w najbliższą środę, 16 września. Na tym szczeblu związek nie dokonał już zwyczajowego kojarzenia par, a drużyny między soboą rozlosowano. Omega Kleszczów trafiła na trzecioligową Lechię Tomaszów Maz. W drugiej parze Polonia Piotrków zmierzy się z innym trzecioligowcem RKS Radomsko. Zwycięzcy półfinałów, oprócz awansu do meczu finałowego uzyskają też promocję do gry o Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim.

W okręgu sieradzkim do rozgrania jest dopiero IV runda puchatrowych rozgrywek. Grający w sieradzkiej okręgówce Hetman Rusiec wylosował czwartoligową Wartę Sieradz. Mecze tej rundy powinny być rozegrane 23 września, ale podobnie jak w okręgu piotrkowskim kluby mają możliwość zmiany terminu.

W pozostałych parach okręgu sieradzkiego zagrają: TS Janiszewice - Warta Działoszyn, KS Karsznice - Orkan Buczek, Piast Błaszki - Czarni Rząśnia, WKS Wieluń - Pogoń Zduńska Wola, Pogoń II Zduńska Wola - LKS Kwiatkowice, LKS Zapole - Jutrzenka Warta. Wolny los mają rezerwy Warty Sieradz. 

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1378453 odwiedzin