GKS Bełchatów zorganizuje piknik rodzinny

2020-09-02 18:00:07

GKS Bełchatów zorganizuje piknik rodzinny

GKS Bełchatów zorganizuje w najbliższy piątek tradycyjny Piknik Rodzinny. Po raz pierwszy finałowa część Pikniku Rodzinnego, czyli przedsezonowe spotkanie drużyny z kibicami, odbędzie się we wnętrzach MCK PGE Gigantów Mocy. Poprzedzi ją zabawa dla najmłodszych na Placu Narutowicza. Wszystko jednak w skromniejszej formie i z ograniczeniami.

Pomimo trudności wynikających z reżimu sanitarnego, w najbliższy piątek zorganizowany zostanie jubileuszowy X Piknik Rodzinny GKS Bełchatów połączony z prezentacją drużyny. Będzie to okazja, by w innych okolicznościach niż tylko stadion, zobaczyć piłkarzy, w szczególności tych nowych.

Wydarzenie organizowane przez górniczy klub, Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów "Torfiorze" i ośrodek Kibice Razem GKS Bełchatów odbędzie się dzień przed pierwszym domowym meczem ligowym nowego sezonu z Miedzią Legnica, czyli 4 września. Pierwsza, piknikowa część rozpocznie się na Placu Narutowicza o godz. 16, natomiast prezentacja pierwszej drużyny i zespołu rezerw o godz. 19, ale już na scenie Sali Teatralno-Widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy.

Plac Narutowicza będzie tego dnia tętnił energią "Brunatnych" oferując najmłodszym darmowe atrakcje jak wielkie "dmuchańce" czy boisko do piłki nożnej, gdzie mali gracze będą mogli spróbować swoich sił. A wszystko to będzie oprawione muzyką przygotowaną przez DJ-a. Niestety z uwagi na bezpieczeństwo sanitarne nie będzie tym razem funkcjonował namiot Sektora Rodzinnego.

Punktem kulminacyjnym pikniku będzie tradycyjne wyjście na główną scenę pierwszej drużyny GKS Bełchatów poprzedzone prezentacją zespołu rezerw. Z powodu obostrzeń, nie odbędzie się prezentacja grup juniorskich i zapaśników. 

W "Gigantach" będzie mogło zasiąść 250 osób, co drugie miejsce w rzędzie. Przed wejściem do sali kibice będą otrzymywać numerowane wejściówki, by nie przekroczyć dopuszczalnej liczby. Każdy z uczestników będzie zobowiązany do dezynfekcji dłoni oraz zakrycia ust i nosa. Z uwagi na fakt, że piłkarze i trenerzy są objęci izolacją, po zakończeniu prezentacji nie będzie możliwości kontaktu z giekaesiakami.

Artykuł dodał: informacja prasowa GKS Bełchatów

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1230333 odwiedzin