Rusza 51. sezon BALPN. Zgłoś drużynę, przyjdź na spotkanie organizacyjne

2020-08-18 22:39:12

Rusza 51. sezon BALPN. Zgłoś drużynę, przyjdź na spotkanie organizacyjne

Bełchatowska Amatorska Liga Piłki Nożnej startuje z 51. sezonem. Początek rozgrywek już we wrześniu. Wcześniej przedstawiciele drużyn spotkają się, by omówić sprawy organizacyjne. Chętne zespoły zapraszamy do gry.

Jak już pisaliśmy, Bełchatowska Amatorska Liga Piłki Nożnej obchodzi w tym roku swoje ćwierćwiecze, co jest ewenementem na skalę kraju. Jubileuszowy 50. sezon wiosną tego roku jednak się nie odbył, z uwagi na pandemię Covid-19. Mimo to, organizatorzy postanowili, że sezon jesienny, a więc 51. w kolejności będą chcieli rozegrać.

- Ligi zawodowe grają, piłkarze rywalizują na boiskach, drużyny amatorskie grają na boiskach, więc postanowiliśmy, że spórbujemy ciągnąć to dalej i zagrać kolejny sezon - mówi Andrzej Jędrzejczyk, organizator rozgrywek. - Zapraszamy chętne drużyny do zgłaszania się. Mam nadzieję, że uda się sezon rozegrać w pełni - dodaje.

Spotkanie organizacyjne w sprawie nowych rozegrywek zaplanowano na 31 sierpnia o godz. 18.00, w Centrum Kształcenia Zawodowego, przy ul. Czaplinieckiej 96.

- Zapraszamy kapitanów lub przedstawicieli drużyn amatorskich, osiedlowych, blokowych, ulicznych, czy zakładowych. Obecność na spotkaniu jest obowiązkowa i jest warunkiem przystąpienia do ligi - podkreśla Andrzej Jędrzejczyk.

Wszelkich informacji na temat rozgrywek Andrzej Jędrzejczyk udziela pod nr tel. 608-455-384. Informacje na temat rozgrywek można też znaleźć na stronie internetowej www.balpn.cba.pl

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1378462 odwiedzin