GKS Bełchatów wznowił treningi grupowe

2020-05-11 21:31:16

GKS Bełchatów wznowił treningi grupowe

GKS Bełchatów wznowił treningi grupowe po okresie izolacji. W niedzielę PZPN wydał w końcu zgodę dla bełchatowskiego klubu na rozpoczęcie pracy zespołowej. Na poniedziałkowym, popołudniowym treningu pojawiło się 31 "Brunatnych".

GKS Bełchatów w poniedziałek popołudniu wrócił do zajęć grupowych po dwumiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią, a także wdrożeniu programu izolacji, który trwał dwa tygodnie. Od kilku ostatnich dni klub czekał na zgodę piłkarskiej centrali na rozpoczęcie treningów w grupach. Do tej pory piłkarze trenowali indywidualnie według rozpisek przygotowanych przez sztab trenerski.

W niedzielę, po przeanalizowaniu wyników badań piłkarzy GKS na obecność koronawirusa, które przeprowadzono w czwartek, PZPN wydał w końcu zgodę na treningi grupowe. Zgodnie z ostatnim rozporządzeniem Rady Ministrów mogą się one odbywać w maksymalnie 25-osobowych grupach.

Na poniedziałkowym treningu pojawiło się 31 piłkarzy, w tym pięciu graczy z zespołu U17. W zajęciach wzięli udział wszyscy piłkarze objęci wcześniej programem izolacji. Zawodnicy, podzieleni na dwie grupy przeszli testy wydolności tlenowej, a także krótki trening wprowadzający. We wtorek piłkarze pierwszoligowca trenować będą o godz. 11.

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1378455 odwiedzin