Omega Kleszczów przekazała 1000 maseczek dla ośrodka zdrowia

2020-05-06 22:44:41

Omega Kleszczów przekazała 1000 maseczek dla ośrodka zdrowia

LKS Omega Kleszczów przekazała tysiąc maseczek ochronnych dla pracowników miejscowego ośrodka zdrowia oraz dla tamtejszego Domu Pomocy Społecznej. Na maseczki złożyli się ludzie związani z kleszczowskim klubem.

LKS Omega Kleszczów jest kolejnym klubem z regionu, który wspiera służbę zdrowia w walce z koronawirusem. TUTAJ i TUTAJ pisaliśmy o akcji zbierania pieniędzy na środki ochrony bezpośredniej dla pracowników bełchatowskiego szpitala.  Ciekawą inicjatywą zbiórki pieniędzy na zakup środków ochronnych dla szpitala w Bełchatowie wykazał się też Hetman Rusiec [więcej --> TUTAJ].

Do akcji przekazywania środków ochronnych dla służby zdrowia włączyła się Omega Kleszczów. Piłkarze i sportowcy pozostałych sekcji klubu, trenerzy, władze i pracownicy Omegi zebrali środki na zakup maseczek ochronnych. Pierwsza transza 500 sztuk już dwa tygodnie temu została przekazana do ośrodka zdrowia w Kleszczowie. Druga, także 500 sztuk maseczek także trafiła do kleszczowskiego ośrodka oraz do Domu Pomocy Społecznej w Kleszczowie, w którym stwierdzono przypadki Covid-19 u pensjonariuszy.

Dodajmy, że zbiórka pieniędzy na kolejne maseczki wśród osób związanych z Omegą trwa.

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1380332 odwiedzin