Spore zainteresowanie meczem Hetmana Rusiec z KS Koronawirus! Kto wygrał?

2020-04-18 01:36:04

Spore zainteresowanie meczem Hetmana Rusiec z KS Koronawirus! Kto wygrał?

Hetman Rusiec - KS Koronawirus, takie spotkanie chciało obejrzeć 86 osób, które zakupiły bilety. Zwycięzcą meczu okazali się pomysłowa społeczność Hetmana, kibice klubu i bełchatowski szpital, do którego trafiły środki ochronne dla personelu.

O ogólnopolskiej akcji, pomocy klubom w trudnych czasach pandemii, do której włączył się Hetman Rusiec pisaliśmy --> TUTAJ. Działacze klubu z Ruśca całość kwoty, którą zebrali za sprzedaż biletów na fikcyjny mecz z KS Koronawirus postanowili przeznaczyć na zakup środków ochronnych dla najbliższego szpitala, czyli Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie. 

W sumie w ramach akcji udało się sprzedać 86 biletów, za kwotę 1376 zł. Ostatecznie Hetman dorzucił od siebie jeszcze parę złotych, dzięki czemu udało się zakupić 1100 rękawiczek jednorazowych, 200 certyfikowanych maseczek i 10 litrów płynu dezynfekcyjnego. Środki zostały już przekazane do szpitala. 

W dniu dzisiejszym dostarczyliśmy do Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie 1100 rękawiczek jednorazowych,...

Opublikowany przez Hetman Rusiec Piątek, 17 kwietnia 2020

Osoby, które zdecydowały się na zakup drukowanego biletu wkrótce powinny otrzymać swoją pamiątkową wejściówkę. Wszystkim, którzy wzięli udział w akcji należą się podziękowania. Przypomnijmy, że wcześniej zbiórkę pieniędzy na podobny cel zorganizowali kibice GKS Bełchatów, o czym pisaliśmy --> TUTAJ. 

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1378466 odwiedzin