Hetman Rusiec gra przeciwko KS Koronawirus. Kup bilet na mecz!

2020-04-02 11:31:13

Hetman Rusiec gra przeciwko KS Koronawirus. Kup bilet na mecz!

Hetman Rusiec jako pierwszy klub z województwa łódzkiego właczył się do gry przeciwko KS Koronawirus. Każdy kibic może kupić bilet na to wyjątkowe spotkanie i tym samym wesprzeć akcję zakupu środków ochronnych dla bełchatowskiego szpitala.

Grający w sieradzkiej okręgówce Hetman Rusiec włączył się do wirtualnej akcji zbiórki pieniędzy na środki ochronne dla służby zdrowia. Polega ona na sprzedaży biletów na wirtualny mecz Hetmana z KS Koronawirus.

Rywal rusieckiej drużyny to internetowa społeczność, która ciekawą inicjatywą chce wesprzeć środowisko sportowe oraz polską służbę zdrowia, która bezpośrednio styka się z epidemią COVID-19. Do wirtualnej walki z KS Koronawirus zgłosiło się już kilkadziesiąt klubów z Polski.

Akcja polega na zakupie biletów na wirtualny mecz, w cenie 20 zł. 10% tej kwoty, czyli 2 zł od każdego sprzedanego biletu trafi na wsparcie dla polskiej służby zdrowia. Drugie 10% to koszt obsługi akcji, natomiast pozostała kwota - 16 zł od biletu trafi do klubu uczestniczącego w akcji. W czasach kryzysu to może być realne wsparcie dla klubów sportowych.


Ale Hetman Rusiec całość kwoty, którą uzyska ze sprzedaży biletów przeznaczy na zakup niezbędnych środków dla personelu Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie.

829.jpg

Co ciekawe, choć mecz Hetmana z KS Koronawirus będzie umowny, to bilety na to spotkanie w cale nie są wirtualne. Kazdy, kto zdecyduje się zakupić bilet na spotkanie, może otrzymać prawdziwą wejściówkę. Wówczas do zakupionych wejściówek (niezależnie od ilości) doliczana zostanie opłata za wydruk i wysyłkę (3,30 zł), a kibic dostanie bilet Pocztą Polską.

Akcja trwa do niedzieli, 5 kwietnia do północy. Bilety można nabywać --> TUTAJ.

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1378455 odwiedzin