Wicewojewoda Krzysztof Ciecióra: Sportowcy muszą zostać w domu. Pracujemy nad tym, by im pomóc

2020-04-01 14:20:14

Wicewojewoda Krzysztof Ciecióra: Sportowcy muszą zostać w domu. Pracujemy nad tym, by im pomóc

Krzysztof Ciecióra, wicewojewoda łódzki podkreśla, że od dzisiaj sportowcy, jak inni obywatele muszą zostać w domach. Indywidualne treningi w domach i parkach odpadają. Tylko tak możemy uniknąć koronawirusa. Zastępca wojewody łódzkiego odpowiedział nam także na pytania o rządową pomoc dla świata sportu oraz o sytuację GKS Bełchatów. Czy w obecnych czasach w PGE ktokolwiek w ogóle myśli o klubie ze Sportowej?

- Świat sportu jest jedną z tych dziedzi, które cierpią najbardziej z powodu koronawirusa - mówi Krzysztof Ciecióra, wicewojewoda łódzki, który podkreślił w rozmowie z BELsport.pl zarejestrowanej poprzez Skype, że w rządowej tarczy antykryzysowej zabrakło rozwiązań pomocowych dla świata sportu, dlatego będą one musiały zostać wzdrożone.

Zaapelował także do sportowców, by nie wychodzili z domów. Treningi biegowe, czy jazdę na rowerze po lesie trzeba będzie odłożyć na później. Dzisiaj, 1 kwietnia weszły w życie nowe obostrzenia, które będą konsekwentnie egzekwowane.

Czy w obecnej sytuacji epidemiologicznej, ktokolwiek w PGE myśli jeszcze o umowie sponsorskiej dla GKS Bełchatów? O to też zapytaliśmy przedstawiciela rządu w Łódzkiem.

Poniżej cały zapis rozmowy przeprowadzonej poprzez Skype.

Rozmowa, o której mówi w swojej wypowiedzi Krzysztof Ciecióra, dotycząca GKS Bełchatów znajduje się --> TUTAJ.

Artykuł dodał: Maciej Wiśniewski

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1378459 odwiedzin