Bike Atelier - nowy sklep rowerowy w Bełchatowie. Prowadzi go Marek Kalita

2020-03-15 21:29:11

Bike Atelier - nowy sklep rowerowy w Bełchatowie. Prowadzi go Marek Kalita

Bike Atelier, nowy sklep rowerowy przy ul. Pabianickiej w Bełchatowie już otwarty. Szeroki wybór rowerów i akcesoriów, a przede wszystkim fachowa obsługa w osobie Marka Kality, byłego kolarza, który ścigał się z gwiazdami kolarstwa w Polsce i zagranicą.

Marek Kalita, to nie tylko w bełchatowskim kolarstwie postać znana. Reprezentował barwy LKS Stomil Bełchatów, później Legii Warszawa i francuskich drużyn Auch, Tuluza, Montauban. Jeździł z takimi sławami jak Pascal Hervé, a przedwcześnie zmarły właśnie Nicolas Portal, dyrektor sportowy grupy Ineos właśnie przy nim stawiał pierwsze kroki na rowerze szosowym. 

Obecnie Marek Kalita dalej się ściga, w zawodach dla mastersów, prowadząc grupę LSKK Lityński Bełchatów, której jego nowy sklep Bike Atelier będzie w nowym sezonie sponsorem.

- Wraz z synem Aleksem chcieliśmy zrobić kolejny krok i doświadczenie kolarskie  przekuć w profesjonalnie prowadzony sklep rowerowy znanej sieci – mówi Marek Kalita, który sprzedażą i serwisem rowerów zajmuje się od lat.

Nowy sklep rowerowy Bike Atelier mieści przy ul. Pabianickiej 8. Można w nim znaleźć rowery dziecięce,  szosowe, trekkingowe, miejskie, górskie, w tym enduro, czy popularne rowery gravelowe. Nie brakuje też rowerów elektrycznych, w tym także roweru testowego, który niejednego niedowiarka przekona do zabawy wspartej silnikiem Shimano. Na Pabianickiej można również znaleźć rowery Merida, M_Bike i Puky, a także bogaty wybór części, akcesoriów, ogumienia i odzieży rowerowej uznanych producentów. Należą do nich m.in. Shimano, Uvex, Maxxis, CST, Northwave, Sportful, Controltech, Bryton, Garmin, Prologo, Elite, Sigma, Knog, Finish Line czy Topeak.

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ ZE SKLEPU

Z czystym sumieniem możemy obiecać, że znajdziemy odpowiedni sprzęt dla każdego miłośnika dwóch kółek, niezależnie do tego czy z roweru korzysta rekreacyjnie, czy też chce zdobywać kolejne KOMy, czy miejsca na podium – podkreśla Marek Kalita. – Mamy produkty zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych rowerzystów, a nawet dla wyczynowców. Najlepiej sprawdzić samemu – dodaje.

Bełchatowski sklep przy Pabianickiej to 18. punkt sieci Bike Atelier w Polsce.

Sklep Bike Atelier
Bełchatów, ul. Pabianicka 8
czynne: poniedziałek – piątek w godz. 10.00 – 18.00, sobota w godz. 10.00 – 14.00
belchatow@bikeatelier.pl


Artykuł dodał: Materiał promocyjny

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1378459 odwiedzin