PCS zamyka lodowisko w Dniu Kobiet, ale panie mogą liczyć na niespodziankę

2020-03-07 11:20:11

PCS zamyka lodowisko w Dniu Kobiet, ale panie mogą liczyć na niespodziankę

Lodowisko Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie kończy sezon. Na łyżwach będzie można pojeździć tylko do niedzieli. Za to dla pań PCS zapewnia niespodziankę.

Zima, jaka jest każdy widzi. Dla administratorów bełchatowskich lodowisk to spore wyzwanie. Mrożenie tafli lodu przy dodatnich temperaturach generuje duże koszty. Tymczasem frekwencja nie powala. Wygląda na to, że bełchatowianie poczuli już wiosnę.

Z tego względu to już ostatni weekend kiedy będzie można pojeździć na łyżwach na Lodowisku Powiatowym przy ul. Czaplinieckiej. Największe lodowisko w regionie zamyka sezon 8 marca. Oczywiście to dzień wyjątkowy. Z okazji Dnia Kobiet, dla wszystkich pań, które wybiorą się na lodowisko PCS przewidziano miłe niespodzianki.

Natomiast o dwa tygodnie dłużej będzie można poślizgać się na Miejskim Lodowisku przy ul. Edwardów. Jak informuje Michał Piotrowski z Miejskiego Centrum Sportu ślizgawka ma być czynna do niedzieli, 22 marca  jeśli w najbliższych dniach średnia temperatura na zewnątrz nie przekroczy ok 15 C.

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1378453 odwiedzin