Ostatni sparing GKS Bełchatów też przegrany

2020-02-22 13:30:47

Ostatni sparing GKS Bełchatów też przegrany

GKS Bełchatów przegrał w sparingowym meczu z Radomiakiem Radom 0:2. W rozgrywanym za zamkniętymi drzwiami meczu udział wzięło 23 zawodników. W ośmiu testowych meczach "Brunatni" nie wygrali ani razu. Początek ligi już za tydzień.

Porażkę w meczu z Radomiakiem można było przewidzieć. Zresztą nie wyniki, jak wiadomo, są najważniejsze w meczach sparingowych, choć one dają pewien pogląd na temat formy drużyny. Zwłaszcza na tydzień przed startem Fortuna 1. Ligi.

W ośmiu rozgrywanych w styczniu i lutym meczach bełchatowianie zanotowali pięć porażek i trzy remisy. W piątek, w dość przygnębiającej atmosferze, po tym jak walcząc o zaległe wypłaty piłkarze nie wyszli na trening, rozegrano testowy mecz z Radomiakiem. Mecz odbył się za zamkniętymi drzwiami, bez udziału publiczności i mediów, stąd wiemy jedynie że w ekipie "Brunatnych" zagrało 23 piłkarzy, w tym dwóch z drużyny U17. Z powodów zdrowotnych nie zagrali: Maciej Koziara, Patryk Winsztal, Artur Golański, Marcin Ryszka i Bartłomiej Lisowski. Grano systemem 4 razy 30 minut.

GKS Bełchatów - Radomiak Radom 0:2 (0:0, 0:0, 0:1, 0:1)fot. archiwum / Piotr Tokarczyk - fotopiotr

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1374920 odwiedzin