Torpedo Szczerców i GKS Bełchatów najlepsi w turnieju Marcina Hofmana

2020-02-10 21:12:35

Torpedo Szczerców i GKS Bełchatów najlepsi w turnieju Marcina Hofmana

Torpedo Szczerców i GKS Bełchatów, te drużyny okazały się najlepsze w piątej edycji halowego turnieju piłki nożnej oldbojów im. Marcina Hofmana, który rozegrano w Szczercowie.

W dwóch szczercowskich halach odbył się V Halowy Turniej Oldbojów w Piłce Nożnej im. Marcina Hofmana, miłośnika futbolu i działacza Astorii, który odszedł zbyt wcześnie z powodu ciężkiej choroby. Gospodarze ze Szczercowa pięć edycji czekali by wygrać w końcu organizowany przez siebie turniej. Sztuka ta udała im się w tym roku. W kategorii 35+ triumfowała drużyna Torpedo Szczerców, która wygrała wszystkie pięć meczów.

Drugie miejsce w tej kategorii zajął Jupiter Bełchatów, a trzecie Metanol Zelów. Najlepszym strzelcem został Łukasz Kruszyński z Jupitera, który strzelił 10 goli, zaś bramkarzem turnieju wybrano Tomasza Ruska z Torpedo.

Skład zwycięzców: Rusek Tomasz, Tądel Marcin, Dobrowolski Zbigniew, Sadziński Piotr, Włodarczyk Adam, Andrzejczyk Marcin, Piersa Sylwester, Piotrowski Jarosław; kierownik drużyny: Stępnik Bogumił.

Równolegle w drugiej hali toczył się turniej w kategorii 45+. tutaj zwyciężyła drużyna oldbojów GKS Bełchatów, która w finale pokonała 2:1 Jupiter. Trzecie miejsce zajęli zaś oldboje z Widawy, wygrywając 1:0 brąz z Buczkiem.

Najlepszym strzelcem w tej kategorii został Dominik Jasiński z GKS, strzelec 5 goli. Statuetkę dla bramkarza zawodów odbrał Zbigniew Rojek z Jupitera. Nagrodę dla najstarszego zawodnika otrzymał Marcin Malinowski z Zelowa.

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1378467 odwiedzin