Młodzież UKS Korona Bełchatów po obozie i pierwszym turnieju

2020-01-29 16:00:02

Młodzież UKS Korona Bełchatów po obozie i pierwszym turnieju

Młodzież UKS Korona Bełchatów jest już po obozie treningowym i pierwszym turnieju w Kluczborku. To była solidna porcja grania i pracy u podstaw.

Jeszcze przed wyjazdem na obóz młodzież Korony wzięła udział w turnieju "Mucha Volley", który w ramach eliminacji ogólnopolskiej ligi minisiatkówki rozegrano w Kluczborku. UKS Korona wystawiła do gry zespoły trójek i czwórek, które rozegrały po sześć spotkań.

Czteroosobowy zespół pod wodzą Tatiany Borzykh był nie do powstrzymania. Zwycięstwo we wszystkich meczach dało wygraną w całym turnieju. Najbardziej dramatyczny był mecz, który okazał się być prawdziwym finałem. Z SP 3 Nysa bełchatowianie wygrałi 25:24 (25. punkt kończy mecz, nie ma gry na przewagi). Na dodatek MVP turnieju czwórek wybrany został Filip Grzybek z US Korony.

Bardzo dobrze zaprezentował się także zespół trzyosobowy, który został zatrzymany dopiero w piątym meczu z PSP Domecko. Jednak wygrana w ostatnim pojedynku z rywalami z Nysy pozwoliła Koronie zająć drugie miejsce w turnieju w tej kategorii.

Skład Trójki: Aleksander Osiński, Kacper Czerwiński, Szymon Matyśkiewicz, Kacper Ciarczyński, Kacper Iwański, trenerka Tatiana Borzykh

Skład Czwórki: Filip Waszak, Filip Grzybek, Franciszek Pacyński, Maciej Frukacz, Adrian Rogaczewski, trenerka Tatiana Borzykh.

W ferie młodzież UKS Korona przebywała na siatkarskim obozie w Twardogórze, gdzie mieli okazję sparingowo zmierzyć się z UKS Dwójka Milicz.

fot. UKS Korona Bełchatów

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1380332 odwiedzin