GKS Bełchatów w końcu uzupełnia kadrę. Maciej Koziara wypożyczony

2020-01-17 22:55:52

GKS Bełchatów w końcu uzupełnia kadrę. Maciej Koziara wypożyczony

Maciej Koziara w GKS Bełchatów. 23-letni pomocnik został wypożyczony do końca sezonu z Miedzi Legnica. To pierwszy nabytek GKS tej zimy. Do tej pory piłkarze odchodzili z klubu.

Po odejściach Macieja Masa (więcej tutaj), Mateusza Marca (więcej tutaj) i Dawida Kocyły (więcej tutaj) w końcu jakaś pozytywna informacja napłynęła do kibiców ze Sportowej. GKS Bełchatów pozyskał do końca sezonu Macieja Koziarę, pomocnika Miedzi Legnica, który został wypożyczony ze spadkowicza z Ekstraklasy.

Koziara od kilku dni przebywał na testach w GKS. 23-latek jest wychowankiem Arki Gdynia. Dał się jednak poznać głównie w Gryfie Wejherowo, gdzie w poprzednim sezonie w 2. lidze zdobył 11 goli. W Miedzi Legnica jesienią grał jednak mało (43 minuty w czterech meczach Fortuna 1. Ligi i pełny mecz z dogrywką w Pucharze Polski). Do GKS został wypożyczony, aby uzupełnić lukę w środku pola po odejściu Marca.

Innym ostatnio testowanym zawodnikiem w GKS jest też Patryk Winsztal z Radomiaka.

Tymczasem wciąż nie wiadomo co dalej z klubem. Jak się nieoficjalnie dowiadujemy, być może kluczowy będzie przyszły tydzień.

fot. gksbelchatow.com

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1225522 odwiedzin