Kurs sędziowski w Piotrkowie. Bądź jak Szymon Marciniak

2019-12-13 15:49:21

Kurs sędziowski w Piotrkowie. Bądź jak Szymon Marciniak

Zostań sędzią piłkarskim! Piotrkowska delegatura Łódzkiego Związku Piłki Nożnej ogłasza nabór na kurs sędziowski. Koszt, to tylko 150 zł. Kurs startuje 10 stycznia.

To informacja dla wszystkich pasjonatów futbolu, bez wzgledu na płeć, którym marzy się kariera na miarę Szymona Marciniaka lub po prostu lubią zapach boiskowej trawy i klimat lokalnych boisk. 10 stycznia rusza kurs sędziowski.

Zajęcia składać będą się z wykładów prowadzonych przez doświadczonych sedziów. Wiedza teoretyczna przekazywana będzie m.in. za pomocą materiałów filmowych obrazujących sytuacje meczowe. Materiał szkoleniowy oparty jest o najnowsze wytyczne FIFA i UEFA.

808.jpg


Koszt kursu to tylko 150 zł. W cenie zawarte są materiały szkoleniowe, w tym "Przepisy gry w piłkę nożną" oraz najważniejsze sędziowskie atrybuty - gwizdek i komplet kartek.

Pierwsze zajęcia w siedzibie delegatury piotrkowskiej ŁZPN (dawny OZPN Piotrków Tryb.) odbędą się 10 stycznia 2020 o godz. 17.30., przy ul. Dalekiej 6 w Piotrkowie. Kurs odbywać się będzie w terminie styczeń - marzec przyszłego roku w piątki (godz. 17.30) i sobory (godz. 9.00).

Zgłoszenia osobiste lub mailowe (na adres: biuropiotrkow@lzpn.org) przyjmowane będą w siedzibie delegatury do 9 stycznia. W kursie mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 16 lat (osoby niepełnoletnie za pisemną zgodą opiekunów). Wydział sędziowski zaprasza także adeptów po ukończeniu 30. roku życia.

Wykaz niezbędnych dokumentów do dokonania zgłoszenia można pobrać TUTAJ.

fot. Piotr Tokarczyk / fotoPiotr

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1343023 odwiedzin