Pucharowy sukces zawodników Silla Bełchatów

2019-11-28 21:25:49

Pucharowy sukces zawodników Silla Bełchatów

Bardzo udany występ w Otwartym Pucharze Polskiego Zrzeszenia Taekwon-Do ITF "Dragon Cup" zanotowali zawodnicy bełchatowskiego oddziału Sportowego Klubu Taekwon-do  Silla. Z Drezdenka młodzi zawodnicy przywieźli cztery medale. Komplet krążków wywalczył Jakub Wojtyczka, a czwarty krążek dorzucił Igor Dziedziczak.

- To był dla nas bardzo udany wyjazd, zaprezentowaliśmy się z bardzo dobrej strony jako klub, w tym także moi podopieczni z Bełchatowa - mówi Łukasz Chmielewski, trener w bełchatowskiej sekcji klubu.

Silla to klub posiadający filie w wielu miastach, w tym w Bełchatowie. Do Drezdenka na pucharowe zawody pojechało dwóch reprezentantów bełchatowskiej filii klubu. - Obaj zaprezentowali się bardzo dobrze na tle zawodników z innych klubów w Polsce - podkreśla trener Chmielewski.

Komplet medali wywalczył Jakub Wojtyczka. 12-latek sięgnął po złoto w układach formalnych, srebro w walkach semi-hogo oraz brąz w konkurencji technik specjalnych. W układach formalnych na najniższym stopniu podium obok Kuby stanął jego kolega z Silli Igor Dziedziczak. Co ciekawe, obu zawodników z Bełchatowa przedzielił na podium inny zawodnik klubu Silla, reprezentujący filię z Kalisza.

805.jpg

- Obaj pokazali, że mają wysokie umiejętności. W walkach Kuba doszedł aż do finału, a Igor odpadł z późniejszym finalistą. Jestem zadowolony z ich występu - podkreśla szkoleniowiec.

KST Silla zrzeszony jest w federacji Polskim Zrzeszeniu Taekwon-do ITF.

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1118094 odwiedzin