Marta Dudek najlepsza w singlu i deblu

2019-11-19 23:11:19

Marta Dudek zawodniczka BTS AS Bełchatów od pewnego zwycięstwa w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym rozpoczęła sezon halowy 2019/2020. Bełchatowianka okazała się najlepsza w zawodach do lat 12, które zorganizował KT Start Łódź.

Marta Dudek przystępowała do zawodów rozstawiona z numerem pierwszym, co pozwoliło jej uniknąć pojedynku w pierwszej rundzie, rozgrywanego systemem pucharowym turnieju (do turnieju przystąpiło 9 zawodniczek). Marta pierwszy swój mecz rozegrała dopiero z Leną Miszczak (Pabianicki Klub Tenisowy), który pewnie wygrała 6/1 6/0. W półfinale młoda bełchatowianka spotkała się z Martą Tabołą (SKT Centrum Bydgoszcz), która również musiała uznać wyższość Marty (wynik 6/2 6/1). Natomiast w finale pokonała Wiktorię Pastuszyńską (Pabianicki Klub Tenisowy) 6/1 6/2 i to właśnie do Marty Dudek powędrował piękny puchar za pierwsze miejsce i kolejne punkty do rankingu skrzatów do lat 12.

Rozegrano również turniej deblowy i Marta Dudek walczyła w parze z Marta Tabołą. W pierwszym meczu zmierzyły się z Nikolą Mencik Nikola i Antoniną Snochowską zwyciężając 6/1 6/1. Natomiast w finale pokonały parę Anna Czechowicz i Nadia Jasińska 6/1 7/5.

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 950074 odwiedzin