Gladiators Bełchatów zapraszają na ligę. Gratka dla fanów sportów walki

2019-10-23 15:55:56

Gladiators Bełchatów zapraszają na ligę. Gratka dla fanów sportów walki

Gladiators Kickboxing Bełchatów już po raz drugi organizuje sparingową ligę kickboxingu i boksu. 27 października w klubie przy Pabianickiej będzie można obejrzeć dwadzieścia walk zawodników z całej Polski, w tym z Bełchatowa. Wstęp wolny.

Bełchatowski klub Gladiators przygotował gratkę dla fanów kickboxingu i boksu. W poniedziałek, 27 października odbędzie się druga edycja ligi sparingowej. Jak mówi Michał Benben, trener i właściciel klubu Gladiators, na chwilę obecną przewidzianych jest dwadzieścia walk. Na ring wyjdą zarówno kickbokserzy, jak i bokserzy.

- Przyjazd zapowiedzieli zawodnicy m.in. z Krakowa, warszawy, czy Łodzi - podkreśla Michał Benben. - Na ring wyjdzie też dziewięciu Gladiatorsów. Chłopaki są dobrze przygotowani, na pewno będą fajne walki - podkreśla.

Dla większości zawodników będzie to przetarcie i jedne z pierwszych walk na ringu. Ale przyjazd do klubu Gladiators zapowiedziało też kilku fajterów, którzy mają już za sobą spore doświadczenie.

Na razie nie wiadomo, czy na ringu pojawią się także panie. Początek walk zaplanowano na godz. 11. Co ważne, wstęp jest bezpłatny. Każdy miłośnik sportów walki będzie mógł przyjść i obejrzeć starcia w ringu.

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1316909 odwiedzin