W piątek mecz GKS z Miedzią! Trwa promocyjna sprzedaż biletów

2019-10-22 13:56:59

W piątek mecz GKS z Miedzią! Trwa promocyjna sprzedaż biletów
W piątek 25 października na GIEKSA Arenie odbędzie się hitowy mecz 15. kolejki Fortuna 1 Ligi z Miedzią Legnica. Pojedynek GKS Bełchatów ze spadkowiczem z Ekstraklasy rozpocznie się o godz. 20:45. Rywalizacja z “Miedzianką” będzie transmitowana w Polsacie Sport, ale nie ma to jak emocje na żywo!
 
Dla "Brunatnych" będzie to szansa na szóste domowe zwycięstwo w sezonie. Trzeba się będzie wznieść na wyżyny piłkarskiego fachu, by pokonać jedną z czołowych drużyn ligi. Kibice powinni zatem przygotować ciepłe ubrania i klubowe szaliki, by wspierać górniczą drużynę!
 
Stacjonarna sprzedaż biletów na ten mecz rozpocznie się w środę 23 października, ale już teraz wejściówki można nabywać dzięki aplikacji internetowej na stronie bilet.gksbelchatow.com. Ta forma zakupu biletów na mecze GKS Bełchatów cieszy się dużą popularnością a sierpniowe mecze były rekordowe pod względem liczby nabytych tą drogą wejściówek. I nie ma się co dziwić, bo to forma szybka, wygodna i w tym przypadku jeszcze tańsza.

By zachęcić kolejnych fanów do skorzystania z opcji internetowej klub rzucił promocyjne wyzwanie przed meczem z Miedzią Legnica. Obniżono jednostkowe ceny biletu normalnego i ulgowego do 13 i 8 zł a jeśli liczba sprzedanych przez Internet wejściówek przekroczy 300 sztuk, te niższe ceny pozostaną na następne domowe spotkanie z GKS Tychy.
 
Czy warto skorzystać? Oczywiście, bo np. zamiast 20 zł w dniu meczowym, za bilet zapłacisz tylko 13!
 
Promocja potrwa do czwartku 24 października do północy, kiedy to zakończy się sprzedaż internetowa.
 
Liczba dostępnych miejsc na mecz z "Miedzianką" to 3.154. Otwarte będą trybuny wschodnia, zachodnia i cała północna.
 
Ceny jednostkowych biletów na trybuny zachodnią i północną w przypadku sympatyków z Kartą Kibica wynoszą w przedsprzedaży 1, 10 i 15 zł. Wejściówki będą droższe w dniu meczu o 5 zł.
 
Harmonogram otwarcia Punktu Obsługi Kibica (trybuna południowa stadionu od ul. 1 Maja), w którym będzie można nabywać bilety:
  • 23.10. w godz. 12 - 17
  • 24.10. w godz. 12 - 17
  • 25.10. (mecz) od godz. 14
W dniu meczowym od godz. 18:45 otwarte będą także kasy stadionowe.
 
Ważny jest fakt, że biletu nie trzeba kupować osobiście. Może to zrobić ktoś za Was podając imię i nazwisko oraz wybrane miejsce na stadionie. Niezbędne jest tylko posiadanie Karty Kibica.
fot. Adrian Mielczarski / GKS Bełchatów

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1316936 odwiedzin