PGE Skra Bełchatów zaprezentowała stroje na nowy sezon

2019-09-06 06:44:20

PGE Skra Bełchatów zaprezentowała stroje na nowy sezon

PGE Skra Bełchatów zaprezentowała stroje na nowy sezon 2019/2020. Nowe trykoty w tradycyjnych barwach są już do kupienia dla kibiców.

Projekt trykotów został przygotowany przez klub oraz sponsora technicznego PGE Skry, czyli firmę JOMA. Podobnie, jak w poprzednim sezonie, bełchatowski klub będzie miał swoją dedykowaną kolekcję ubrań, a głównym motywem będą tradycyjne, żółto-czarne barwy.

Na koszulkach nie zabraknie również miejsca dla sponsorów. Swoje logotypy wyeksponują PGE Polska Grupa Energetyczna, czyli sponsor strategiczny klubu, jak również Miasto Bełchatów i producent strojów, czyli JOMA. Na koszulce widać również logo Plusa - partnera Polskiej Ligi Siatkówki oraz okolicznościowy emblemat PlusLigi, która w przyszłym sezonie będzie obchodzić swoje 20-lecie. Nie zabraknie też biało-czerwonych elementów patriotycznych.

Domowa koszulka PGE Skry będzie żółta, z czarnymi wstawkami na kołnierzu, ramionach, rękawach oraz na dole trykotu. W wyjazdowym modelu kolory zostaną odwrócone. Koszulka libero będzie natomiast biało-niebieska, a pojawią się na niej logotypy innych sponsorów.

- Choć wzór koszulek w minionym sezonie przypadł do gustu kibicom, bo cieszyły się ogromną popularnością, to tradycyjnie chcieliśmy nieco odświeżyć nasze stroje. Współpraca z firmą JOMA, czyli naszym sponsorem technicznym, układa się bardzo dobrze i liczę, że w nowych koszulkach będziemy się liczyć w walce o dziesiąte dla PGE Skry mistrzostwo Polski- mówi Konrad Piechocki, prezes klubu.

Repliki strojów PGE Skry można już kupić w sprzedaży internetowej na sklep.skra.pl oraz w punktach stacjonarnych (hala Energia i Wyspa PGE Skry w Galerii Olimpia).

Artykuł dodał: Informacja prasowa

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1393375 odwiedzin