Lekkoatletyczne wydarzenie roku już w ten weekend

2019-06-07 13:13:12

Lekkoatletyczne wydarzenie roku już w ten weekend

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego U18 i U20 już w najbliższy weekend na stadionie Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie. To będzie lekkoatletyczne wydarzenie roku. Organizatorzy spodziewają się blisko trzech setek uczestników, w tym reprezentanci BKL, Czempiona i Omegi Kleszczów.

Najlepsi juniorzy i juniorzy młodsi z woj. łódzkiego będą w ten weekend rywalizować o medale mistrzostw województwa. Blisko trzysta osobostartów obsadzili reprezentanci przeszło trzydziestu klubów. Nie tylko z Łódzkiego, ale z całej Polski, a nawet reprezentanci... Arabii Saudyjskiej. Oczywiście o medale powalczą tylko sportowcy z naszego województwa, ale o wartościowe rezultaty, czy minima walczyć będą też inni.

Kibice, którzy zjawią się na trybunach stadionu PCS (wstęp bezpłatny) będą mogli obejrzeć rywalizację na wysokim poziomie i wartościowe rezultaty, które gwarantuje ranga zawodów. Juniorzy młodsi, a przede wszystkim juniorzy zapewnią lekkoatletykę na poważnie.

ZOBACZ PROGRAM MINUTOWY

Dwudniowe zawody rozpoczną się w sobotę o godz. 13 (oficjalne otwarcie chwilę wcześniej) rywalizacją oszczepniczek i tyczkarek. Drugiego dnia rywalizacja rozpocznie się o godz. 12. Tradycyjnie oba dni zawodów zakończą sztafety. 

Swoich reprezentantów w zawodach mieć będą kluby z powiatu bełchatowskiego. Najliczniejszą - pięcioosobową kadrę (siedem startów) wystawi Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny. Po dwie osoby reprezentować będą UKS Czempion Bełchatów oraz LKS Omegę Kleszczów. 

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1380324 odwiedzin