[DUŻO ZDJĘĆ, VIDEO] W sobotę "Cały świat usłyszał o Hetmanie Rusiec". Sukces pikniku rodzinnego

2019-06-05 13:00:36

[DUŻO ZDJĘĆ, VIDEO] W sobotę "Cały świat usłyszał o Hetmanie Rusiec". Sukces pikniku rodzinnego

Olbrzymim sukcesem zakończył się sobotni "Piknik Rodzinny z Hetmanem Rusiec", co mocno zaskoczyło organizatorów. - Jeszcze kilka dni po imprezie odbieraliśmy telefony, e-maile i wiadomości z gratulacjami - przekonuje Konrad Bednarek, prezes rusieckiego klubu.

- Pół roku organizacji i dopinania wszystkiego na ostatni guzik było niebywałem szaleństwem. W moim przypadku wiązało się to np. z problemami na studiach a także nieustannym odbieraniu kolejnych telefonów. Pomysłów na temat tego, co zrobić, aby 1 czerwca był wielkim świętem było wiele a efekt finalny myślę, że przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Z tego miejsca gorąco dziękuje wszystkim, którzy dołożyli do tego przedsięwzięcia choćby małą cegiełkę - mówi w rozmowie z nami Bednarek.

Młody prezes Hetmana dodaje, że dzięki tej imprezie oraz wynikowi sportowemu osiąganemu przez drużynę seniorów, udało się w nieosiągalny do tej pory sposób połączyć wszystkie rusieckie pokolenia. Choćby te, które pamiętają jeszcze tutejszą Tęczę czy zespół LZS. W trakcie imprezy poza koncertami i wydarzeniami towarzyszącymi, miał miejsce premierę film pt. "Cały świat usłyszał o Hetmanie Rusiec", w którym można usłyszeć m.in. prezesa PZPN, Zbigniewa Bońka.

Już w najbliższą niedzielę Hetman stoi przed olbrzymią szansą by świętować pierwszy w historii klubu awans do klasy okręgowej. Stanie się tak gdy zdobędzie minimum punkt w meczu z Pisią Zygry. Zwycięstwo zapewnia mistrzostwo sieradzkiej A-klasy. Początek meczu o godz. 17 na boisku przy ul. Koniecpolskiego 11b w Ruścu.

fot. Hetman Rusiec

Artykuł dodał: Kamil Haładaj

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1393375 odwiedzin