Rodzina Korony Bełchatów po raz czwarty spotkała się na wyjątkowym turnieju

2019-06-03 11:12:16

Rodzina Korony Bełchatów po raz czwarty spotkała się na wyjątkowym turnieju

Po raz czwarty UKS Korona Bełchatów był organizatorem wyjątkowej akcji "Łączymy Pokolenia", która za cel stawia sobie integrację środowiska wokół klubu. - Klub to zawodnicy, ale też i rodzice, którzy są zarówno największym wsparciem dla swoich dzieci, jak i dla klubu - wyjaśnia Marek Kwieciński, założyciel Korony.

Rokrocznie w okolicach Dnia Dziecka rodzina Korony spotyka się na boisku, gdzie udaje się na sportowo połączyć pokolenia. - Zabawa była przednia a rywalizacja zacięta. Wystartowało 16 zespołów, które grały w grupach "każdy z każdym", następnie ćwierćfinały, półfinały i finał. Był podział na kategorię żeńską i męską a turniej trwał trzy godziny. Śmieje się, że po tym czasie rodzice zmieniali już koloroy a zawodnicy się dopiero rozgrzali - mówi Kwieciński.

- Myślimy już o kolejnej edycji i o tym, w jakiej formule to zorganizujemy. Wszystkim rodzicom dziękujemy za udział i zmęczenie, a także fakt, że że przeżyli krytykę swoich dzieci - śmieje się założyciel Korony, który mimo zbliżającej się przerwy letniej, cały czas czuwa nad przebiegiem zajęć zawodników klubu. Ich atrakcją często bywają wizyty np. byłych graczy Skry Bełchatów, jak miało to miejsce ostatnio na treningu kadetów.

Artykuł dodał: Kamil Haładaj

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1374932 odwiedzin