[VIDEO] Znane osobistości świata sportu zapraszają na Piknik Rodzinny w Ruścu

2019-05-30 09:38:43

[VIDEO] Znane osobistości świata sportu zapraszają na Piknik Rodzinny w Ruścu

Wiele dobrego dzieje się w ostatnim czasie w Ruścu, gdzie wraz z dobrymi wynikami tamtejszgo Hetmana, widoczna jest także pozytywna działalność okołoklubowa. Już w najbliższą sobotę na tamtejszym stadionie organizowany jest piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka.

- Uważam, że działalność obecnego, nowego rozszerzonego Zarządu jest bardzo efektywna i dzięki znakomitej współpracy udaje nam się działać na wielu płaszczyznach, dzięki czemu odnosimy zauważalne sukcesy na polu sportowym i organizacyjnej - przekonuje w rozmowie z nami Konrad Bednarek, prezes klubu. - Trzeba podkreślić, że cały zarząd poświęca mnóstwo swojego prywatnego czasu na dążenie do tego, by popularyzować Hetmana wśród lokalnej społeczności, głównie dzieci i młodzieży zachęcając ich tym samym do treningów w Akademii - dodaje.

Sobotnią imprezę rozpocznie o godz. 13 turniej Akademii Hetmana Rusiec, która zrzesza blisko 50 chłopców i dziewczynek. Na godz. 15 zaplanowano pokazowy mecz Rusiec I - Rusiec II. Od godz. 16 zaplanowano już część artystyczną, której gwiazdami będą koncerty Marcina Koczota (człowieka z rusiecką przeszłością) z zespołem Patrycji Markowskiej (godz. 16) i Sandry Aleksanderek (godz. 19).

O godz. 19:40 na scenie zostaną uhonorowani m.in. założyciele pierwszego klubu w tym mieście (Tęczy Rusiec), którego kontynuatorem jest Hetman. 20 minut później swą premierę będzie miał film "Cały świat słyszał o Hetmanie Rusiec", w którym głos zabrali m.in. znani dziennikarze sportowi kraju. Po jego projekcji zaplanowano już zabawę z DJ a przez cały dzień będzie można skorzystać z darmowych atrakcji dla dzieci (trampoliny, malowanie buziek itp.).

Artykuł dodał: Kamil Haładaj

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1393385 odwiedzin